Raport Komendy Policji w Nowym Targu z dn. 28 kwietnia 2014r. | Informacje | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Raport Komendy Policji w Nowym Targu z dn. 28 kwietnia 2014r.

29 kwietnia 2014
Zdjęcie 1

Kolejny nietrzeźwy z zakazem.

W dniu 28 kwietnia 2014 roku o godzinie 14:15 w Nowym Targu na ul. Nowotarskiej funkcjonariusze nowotarskiej komendy zatrzymali mieszkańca Ludźmierza, który kierował samochodem Audi będąc w stanie nietrzeźwym 2,55 i 2,70 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto kierujący naruszył prawomocny zakaz sądowy dotyczący prowadzenia pojazdów.


Zatrzymany za kradzież z włamaniem w Nowym Targ.

W dniu 28 kwietnia 2014 roku o godzinie 16:45 w Nowym Targu funkcjonariusze nowotarskiej komendy zatrzymali i osadzili w policyjnym areszcie 51 letniego mieszkańca Nowego Targu, który w sklepie w Nowym Targu dokonał kradzieży kamery wraz z rejestratorem m-ki Nevus o łącznej wartości 1800 PLN na szkodę mieszkańca Nowego Targu.

Za kradzież z włamanie sprawcy grozi 10 lat pozbawienia wolności.Zatrzymano sprawcę wybicia szyby.

W dniu 28 kwietnia 2014 roku zatrzymany został sprawca wybycia szyby z drzwi przesuwnych w galerii Buy&Fly w Nowym Targu przy ul. Królowej Jadwigi. Jak się okazało jest nim 21 latek mieszkaniec Nowego Targu.

Do zdarzenia doszło 26 kwietnia 2014 roku o godzinie 19:25 gdy sprawca zaczepiał osoby robiące zakupy w sklepie. W chwili gdy ochrona podjęła próbę usunięcia go ze sklepu zaczął on uciekać, przebiegł przez drzwi wyjściowe, po chwili wrócił się do nich i kopnął w szybę, która to wypadła z mocowań i rozbiła się uderzając o podłogę. Sprawcę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratury.

Grozi mu za to do 5 lat pozbawienia wolności.Zatrzymany za włamanie

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Rabce Zdroju w poniedziałek w godzinach wieczornych dokonali zatrzymania 30 letniego mieszkańca Rabki Zdrój, który włamał się do jednego z domów na terenie Rabki.

Do zdarzenia doszło 28 kwietnia 2014 roku gdzie sprawca po uprzednim rozbiciu dwóch szyb w oknie na parterze budynku mieszkalnego, przedostał się do wnętrza skąd skradł router LTE, notebook marki Samsung oraz notebook marki Asus. W trakcie opuszczania budynku sprawca został zauważony przez właścicielkę, która powiadomiła telefonicznie Policję. Sprawca oddalił się wraz ze skradzionymi rzeczami. Łączna suma strat 3600 złotych.

W wyniku zatrzymania odzyskano skradziony router.

Grozi mu za to kara do 10 lat pozbawienia wolności.