Raport Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu z dn. 6 czerwca br. | Informacje | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Raport Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu z dn. 6 czerwca br.

7 czerwca 2018
Zdjęcie 1

Nowotarscy policjanci zatrzymali 31-latka,który uszkodził samochód, bił i groził przypadkowo napotkanemu mężczyźnie.

4 czerwca br.  nowotarscy policjanci zatrzymali 31-latka, który uszkodził samochód, bił i groził przypadkowo napotkanemu mężczyźnie. Teraz grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek tj. 4 czerwca br. w południe w Nowym Targu.  31-letni nowotarżanin na jednej z ulic rzucił się na wyjeżdżający z parkingu samochód osobowy marki Kia, kopiąc i uderzając rękami w pojazd uszkodził szybę czołową oraz błotnik, po czym uciekł. Następnie zaczepił przypadkowo napotkanego mężczyznę, który szedł chodnikiem i rozmawiał przez telefon, a kiedy ten nie reagował na jego słowne zaczepki nowotarżanin rzucił się na niego z pięściami. Agresywny napastnik, który ubliżał poszkodowanemu i groził pozbawieniem życia został jednak sprawnie obezwładniony. 31-latek został zatrzymany w nowotarskiej komendzie, a po badaniu okazało się, że ma 3 promile alkoholu w organizmie. Wartość strat  uszkodzonego samochodu oszacowano na ponad 2000 złotych.

Następnego dnia  podejrzany usłyszał zarzuty. Tylko za zniszczenie mienia i groźby  grozi mu teraz kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.