Informacje skierowane do małopolskich organizacji pozarządowych | Komunikaty | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Informacje skierowane do małopolskich organizacji pozarządowych

27 kwietnia 2018
Zdjęcie 1

Zdobądź pieniądze na prowadzenie ośrodka wsparcia organizacji pozarządowych!
Chcesz działać w zakresie rozwoju potencjału małopolskich organizacji pozarządowych zrobić coś dla swojej społeczności? Złóż wniosek i prowadź ośrodek wspierający społeczeństwo obywatelskie w twoim subregionie. Ruszyła II edycja otwartego konkursu ofert na utworzenie i prowadzenie sieci Marszałkowskich Ośrodków Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego

· Termin składania ofert do 17 maja 2018 r.

· Więcej informacji: www. bip.malopolska.pl

Zdrowie zaklęte w działaniu
W ramach konkursu zlecona będzie realizacja Projektu polegającego na propagowaniu zdrowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży oraz zorganizowaniu cyklu warsztatów, wyjazdów, konkursów i innych wydarzeń o charakterze edukacyjnym, sportowym i integracyjnym.

·         Termin składania ofert do 7 maja 2018 r.

·         Więcej informacji: www. bip.malopolska.pl

„Prawdziwy Wojownik nie walczy na ulicy – wojewódzki program wsparcia aktywizacji dzieci i młodzieży poprzez sport” oraz „Małopolski Minimundial 2018”
„Prawdziwy Wojownik nie walczy na ulicy – wojewódzki program wsparcia aktywizacji dzieci i młodzieży poprzez sport”  zakłada organizację szkolenia w różnego rodzaju sztukach i sportach walki w ramach zajęć pozalekcyjnych dla dzieci ze szkół podstawowych.
„Małopolski Minimundial 2018” zakłada organizację przedsięwzięcia piłkarskiego nawiązującego do odbywających się w 2018 roku Mistrzostw Świata FIFA w Rosji. Projekt adresowany jest do dzieci w wieku 12 lat i młodszych, zarówno dziewcząt i chłopców z całej Małopolski.

·         Termin składania ofert do 15 maja 2018 r.

·         Więcej informacji: www. bip.malopolska.pl

Bieżące informacje dotyczące III sektora w naszym regionie można znaleźć na stronie: www.facebook.com/PozarzadowaMalopolska.