Policja poszukuje właścicieli skradzionych rowerów | Komunikaty | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Policja poszukuje właścicieli skradzionych rowerów

25 sierpnia 2016
Zdjęcie 1

Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu w toku wykonywanych czynności służbowych zabezpieczyli w dniu 4 sierpnia 2016 roku rower marki TREK, który najprawdopodobniej pochodzi z kradzieży. Właściciel roweru powinien posiadać przy sobie dokumenty stwierdzające jego pochodzenie bądź podać szczegóły dotyczące koloru i modelu roweru.

W związku z powyższym Policja zwraca się do wszystkich osób, które utraciły rower takiej marki, o kontakt z referentem sprawy st. post. Iwona Kołodziej pod numerem telefonu 18 26 10 481 lub bezpośrednio z dyżurnym nowotarskiej komendy pod numerami 018 26 10 400 lub 997.


Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu zabezpieczyli rower marki Merida, który najprawdopodobniej pochodzi z kradzieży.

W związku z powyższym Policja zwraca się do wszystkich osób, które utraciły rower takiej marki o kontakt sekretariatem Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu KPP w Nowym Targu pod numerem telefonu 18 26 10 456 lub bezpośrednio z dyżurnym nowotarskiej komendy pod numerami 018 26 10 400 lub 997 –

Właściciel roweru powinien posiadać przy sobie dokumenty stwierdzające jego pochodzenie bądź podać szczegóły dotyczące koloru i modelu roweru.