Licealiada Powiatu Nowotarskiego w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców | Wiadomości

Strona główna

Licealiada Powiatu Nowotarskiego w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców

6 czerwca 2018
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5

W Rabce-Zdroju z udziałem 12 zespołów (6 dziewcząt i 6 chłopców) rozegrana została powiatowa licealiada w siatkówce plażowej. Drużyny z Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 2 Nowy Targ  w kategorii  dziewcząt i  Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek z Nowego Targu w kategorii  chłopców awansowały do zawodów wojewódzkich.

Kategoria dziewcząt – eliminacje w grupach:

I grupa:                                                                          II grupa:

LO Krościenko – I LO Rabka-Zdrój   2 : 0            ZSO Nr 2 Nowy Targ – ZSZiP Krościenko  2 : 0

ZS Rabka-Zdrój – I LO Rabka-Zdrój  2 : 0            ZSTiP Nowy Targ - ZSZiP Krościenko        0 : 2

LO Krościenko – ZS Rabka-Zdrój      2 : 0            ZSO Nr 2 Nowy Targ - ZSTiP Nowy Targ   2 : 0

 

Kolejność po eliminacjach  - I grupa:                - II grupa:

1. LO Krościenko         4 pkt                                     1. ZSO Nr 2 Nowy Targ        4 pkt

2. ZS Rabka-Zdrój       2                                           2. ZSZiP Krościenko             2       

3. I LO Rabka-Zdrój     0                                          3. ZSTiP Nowy Targ               0

Wyniki finałów:

o miejsca V-VI:     I LO Rabka-Zdrój  -  ZSTiP Nowy Targ        0 : 2   /-14,-10/

o miejsca III-IV:     ZS Rabka-Zdrój  -  ZSZiP Krościenko          2 : 0   /13,11/

o miejsca  I-II:       LO Krościenko   -  ZSO Nr 2 Nowy Targ       0 : 2   /-7,-8/

Kolejność końcowa kategorii dziewcząt:

1.  Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 Nowy Targ     

2.  Liceum Ogólnokształcące Krościenko

3.  Zespół Szkół Rabka-Zdrój

4.  Zespół Szkół Zawodowych i Placówek Krościenko

5.  Zespół Szkół Zawodowych i Placówek Nowy Targ

6.  I Liceum Ogólnokształcące Rabka-Zdrój

Skład zwycięskiego zespołu: Barnaś Izabela, Stoch Aneta, Stoch Justyna, Wicher Anita, opiekun Beata Pelczarska.

 

Kategoria chłopców – eliminacje w grupach:

I grupa:                                                                                     II grupa:

 ZSZ Czarny Dunajec – ZS Rabka-Zdrój     0 : 2     LO Krościenko – ZSZiP Krościenko      0 : 2

I LO Rabka-Zdrój - ZSZ Czarny Dunajec  1 : 2       ZSTiP Nowy Targ - LO Krościenko      2 : 0

 ZS Rabka-Zdrój - I LO Rabka-Zdrój          2 : 0      ZSTiP Nowy Targ - ZSZiP Krościenko 2 : 1

 

Kolejność po eliminacjach  - I grupa:                - II grupa:

1. ZS Rabka-Zdrój              4 pkt                             1. ZSTiP Nowy Targ       4 pkt

2. ZSZ Czarny Dunajec       2                                  2. ZSZiP Krościenko        2

3. I LO Rabka-Zdrój            0                                  3. LO Krościenko             0

Wyniki finałów:

o miejsca V-VI:     I LO Rabka-Zdrój  -  LO Krościenko               0 : 2   /-13,-10/

o miejsca III-IV:    ZSZ Czarny Dunajec -  ZSZiP Krościenko            0 : 2   /-14,-13,/

o miejsca I-II:       ZS Rabka-Zdrój -  ZSTiP Nowy Targ                 0 : 2   /-10,-11/

 

Kolejność końcowa kategorii chłopców:

1.  Zespół Szkół Zawodowych i Placówek Nowy Targ           

2. Zespół Szkół Rabka-Zdrój

3. Zespół Szkół Zawodowych i Placówek Krościenko

4. Zespół Szkół Zawodowych Czarny Dunajec

5. Liceum Ogólnokształcące Krościenko

6.  I Liceum Ogólnokształcące Rabka-Zdrój

Skład zwycięskiego zespołu: Pietraszek Artur, Pietraszek Dawid, Wojtyczek Adrian, opiekun Michał Domin.

 

Tekst i zdjęcia: Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu.