Małopolski Kurator Oświaty nagrodził nowotarskie II LO | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Małopolski Kurator Oświaty nagrodził nowotarskie II LO

17 marca 2014
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
11 marca 2014 r. delegacja II LO w składzie Aleksandra Guzik, Stypendystka Prezesa Rady Ministrów oraz Sabina Mąka i Stanisław Krzysztofek, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, odebrali z rąk z Pana Aleksandra Palczewskiego - Małopolskiego Kuratora Oświaty prestiżowy certyfikat CIVIS ET PATRIA .
W czasie spotkania, podsumowującego IV edycję konkursu „Małopolska – moje miejsce na ziemi, moja mała ojczyzna”, uczniowie zaprezentowali działania, podejmowane w ramach zwycięskiego projektu pt. „Małopolska – moje dziedzictwo, rzeczywistość, przyszłość”, który realizowany był pod kierunkiem Pani Katarzyny Wyrobek.
W liście gratulacyjnym, skierowanym przez Małopolskiego Kuratora Oświaty na ręce Pani Dyrektor Beaty Tarnowskiej, czytamy: „Uzyskanie przez szkołę Certyfikatu CIVIS ET PATRIA dowodzi, że podejmowane w Pani szkole działania edukacyjne i wychowawcze kształtują tożsamość narodową uczniów oraz pobudzają ich refleksję nad naszą wspólną przeszłością. „
Uczniowie II LO nie spoczywają na laurach i już wspólnie z Panią Katarzyną Wyrobek pracują nad kolejnym projektem zatytułowanym „1989 Fundament współczesności”.

Tekst i zdjęcia otrzymane od Zespołu Szkół nr 3 w Nowym Targu.