Mistrzostwa Powiatu Nowotarskiego w unihokeju dziewcząt | Sport | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Mistrzostwa Powiatu Nowotarskiego w unihokeju dziewcząt

21 października 2016
Zdjęcie 1

Dziewczyny z II Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Targu pokazały jak powinna wyglądać gra w unihokeja. 17 października br. już po raz drugi odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowotarskiego w Unihokeju. Rywalizacja miała miejsce na nowej hali sportowej w Zespole Szkół Technicznych i Placówek im St. Staszica w Nowym Targu.

Zawodniczki z „Boru” po widowiskowych spotkaniach pokonały swoje rywalki z nowotarskich szkół i stanęły na najwyższym stopniu podium. Dziewczęta grały systemem ,,każdy z każdym" rozgrywając trzy mecze i pokonując kolejno: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego 3:0, Zespół Szkół Ekonomicznych 1:1 (licealistki zwyciężyły po rzutach karnych, Zespół Szkół Technicznych i Placówek 3:1

Dzięki zwycięstwu w tym turnieju zawodniczki będą reprezentowały Powiat Nowotarski w I Mistrzostwach Wojewódzkich. Kadrę „Boru” do zwycięstwa przygotowała pani Beata Pelczarska.

A oto skład mistrzowskiej drużyny: Banach Aleksandra, Dynda Paulina, Jachymiak Klaudia, Jałoszyńska Natalia, Panek Martyna, Truty Weronika, Ulman Joanna i Wojeńska Agnieszka.

Zarówno dziewczynom jak i szkole należą się gratulację i życzenia powodzenia w zawodach wojewódzkich.


Tekst i zdjęcie: Zespól Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Nowym Targu.