GIMNAZJADA POWIATU NOWOTARSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM - TURNIEJ INDYWIDUALNY | Multimedia

Strona główna

GIMNAZJADA POWIATU NOWOTARSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM - TURNIEJ INDYWIDUALNY

25 marca 2013
GIMNAZJADA POWIATU NOWOTARSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM - TURNIEJ INDYWIDUALNY
GIMNAZJADA POWIATU NOWOTARSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM - TURNIEJ INDYWIDUALNY
GIMNAZJADA POWIATU NOWOTARSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM - TURNIEJ INDYWIDUALNY
GIMNAZJADA POWIATU NOWOTARSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM - TURNIEJ INDYWIDUALNY
GIMNAZJADA POWIATU NOWOTARSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM - TURNIEJ INDYWIDUALNY

Organizator: Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ

Data: 22.03.2013 r.

Miejsce: Mała Hala „Gorce”

Sędzia główny: Józef Guzik


Zawodnicy którzy zajęli miejsca I-VI, zarówno w grupie dziewcząt jak i chłopców, reprezentować będą Powiat Nowotarski na zawodach rejonowych.


Klasyfikacja końcowa


DZIEWCZĘTA


1 miejsce Karolina Siodłak Gimnazjum Piekielnik

2 miejsce Anna Opyrchał Gimnazjum Klikuszowa

3 miejsce Bernadeta Iwan Gimnazjum Czarny Dunajec

4 miejsce Kamila Pierwoła Gimnazjum Sromowce Niżne

5 miejsce Dorota Kula Gimnazjum Czarny Dunajec

6 miejsce Edyta Kret Gimnazjum Sromowce Niżne

7 miejsce Weronika Makowska Gimnazjum Łopuszna

8 miejsce Monika Knapczyk Gimnazjum Krościenko n. D

9 miejsce Dominika Florczyk Gimnazjum Łopuszna

10 miejsce Natalia Firek Gimnazjum Krościenko n. D

11 miejsce Joanna Rypel Gimnazjum Klikuszowa

12 miejsce Maria Blacharczyk Gimnazjum Klikuszowa

13 miejsce Magdalena Batkiewicz Gimnazjum Krościenko n. D


CHŁOPCY


1 miejsce Antoni Pietrzak Gimnazjum Łopuszna

2 miejsce Wojciech Stopka Gimnazjum Nr 1 Nowy Targ

3 miejsce Mikołaj Rypel Gimnazjum Klikuszowa

4 miejsce Paweł Stefaniak Gimnazjum Klikuszowa

5 miejsce Daniel Brenkus Gimnazjum Piekielnik

6 miejsce Jakub Maciasz Gimnazjum Łopuszna

7 miejsce Piotr Kamoń Gimnazjum Łopuszna

8 miejsce Karol Trzeboń Gimnazjum Czarny Dunajec

9 miejsce Nikodem Janiga Gimnazjum Piekielnik

10 miejsce Damian Adamczyk Gimnazjum Sromowce Niżne

11 miejsce Bolesław Winiarski Gimnazjum Czarny Dunajec

12 miejsce Filip Wojtaszek Gimnazjum Krościenko n. D

13 miejsce Patryk Waksmundzki Gimnazjum Krościenko n. D

14 miejsce Jakub Szlaga Gimnazjum Czarny Dunajec

15 miejsce Daniel Hamerski Gimnazjum Krościenko n. D


Tekst i zdjęcia: PCK Nowy Targ