Igrzyska Powiatu Nowotarskiego w tenisie stołowym - turniej indywidualny | Wiadomości

Strona główna

Igrzyska Powiatu Nowotarskiego w tenisie stołowym - turniej indywidualny

14 grudnia 2011
Igrzyska Powiatu Nowotarskiego w tenisie stołowym - turniej indywidualny
Igrzyska Powiatu Nowotarskiego w tenisie stołowym - turniej indywidualny
Igrzyska Powiatu Nowotarskiego w tenisie stołowym - turniej indywidualny
Igrzyska Powiatu Nowotarskiego w tenisie stołowym - turniej indywidualny
Igrzyska Powiatu Nowotarskiego w tenisie stołowym - turniej indywidualny

Organizator: Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ

Data: 13. 12. 2011 r.

Miejsce: Mała Hala „Gorce” Nowy Targ

Sędzia główny: Józef Guzik


KLASYFIKACJA KOŃCOWA

DZIEWCZĘTA

1 miejsce Agnieszka Pietrzak Szkoła Podstawowa Łopuszna

2 miejsce Aleksandra Garb Szkoła Podstawowa Nr 5 Nowy Targ

3 miejsce Magdalena Górka Szkoła Podstawowa Sieniawa

4 miejsce Anna Opyrchał Szkoła Podstawowa Klikuszowa

5 miejsce Zuzanna Kowalczyk Szkoła Podstawowa Nr 2 Nowy Targ

6 miejsce Patrycja Kowalczyk Szkoła Podstawowa Nr 3 Zubrzyca Górna

7 miejsce Anna Misiniec Szkoła Podstawowa Nr3 Zubrzyca Górna

8 miejsce Gabriela Piszczek Szkoła Podstawowa Krościenko n. D

9 – 12 m Karolina Wojtasiak Szkoła Podstawowa Sieniawa

Donata Kowalczyk Szkoła Podstawowa Sromowce Wyżne

Dominika Królczyk Szkoła Podstawowa Grywałd

Weronika Makowska Szkoła Podstawowa Łopuszna 13 – 16 m Paulina Zapotoczna Szkoła Podstawowa Nr 5 Nowy Targ

Katarzyna Szarek Szkoła Podstawowa Nr 5 Nowy Targ

Anna Przytyk Szkoła Podstawowa Grywałd

Kinga Długa Szkoła Podstawowa Nowa Biała

17 – 24 m Natalia Borzęcka Szkoła Podstawowa Sromowce Niżne

Natalia Gawenda Szkoła Podstawowa Nowa Biała

Anna Błażusiak Szkoła Podstawowa Grywałd

Maria Blacharczyk Szkoła Podstawowa Łopuszna

Kinga Bańkosz Szkoła Podstawowa Sromowce Wyżne

Katarzyna Waksmundzka Szkoła Podstawowa Grywałd

Agata Nędza Szkoła Podstawowa Bańska Niżna

Klaudia Lipkowska Szkoła Podstawowa Krauszów

25 – 32 m Gabriela Kacik Szkoła Podstawowa Sromowce Niżne

Elżbieta Bryniarska Szkoła Podstawowa Klikuszowa

Justyna Mucha Szkoła Podstawowa Bańska Niżna

Karolina Kowalczyk Szkoła Podstawowa Grywałd

Julia Radecka Szkoła Podstawowa Sromowce Wyżne

Joanna Rypel Szkoła Podstawowa Klikuszowa

Kamila Borzęcka Szkoła Podstawowa Sromowce Niżne

Weronika Mucha Szkoła Podstawowa Bańska Niżna


CHŁOPCY

1 miejsce Wojciech Stopka Szkoła Podstawowa Nr 5 Nowy Targ

2 miejsce Piotr Chmielak Szkoła Podstawowa Knurów

3 miejsce Mikołaj Rypel Szkoła Podstawowa Klikuszowa

4 miejsce Paweł Stefaniak Szkoła Podstawowa Klikuszowa

5 miejsce Michał Słowakiewicz Szkoła Podstawowa Nr 5 Nowy Targ

6 miejsce Filip Wojtaszek Szkoła Podstawowa Grywałd

7 miejsce Henryk Zborek Szkoła Podstawowa Orawka

8 miejsce Artur Pietraszek Szkoła Podstawowa Knurów

9 – 12 m Tomasz Majerczak Szkoła Podstawowa Nowa Biała

Paweł Swirski Szkoła Podstawowa Łopuszna

Maciej Sichelski Szkoła Podstawowa Szaflary

Kewin Kądziołka Szkoła Podstawowa Łopuszna

13 – 16 m Adrian Zapotoczny Szkoła Podstawowa Nr 5 Nowy Targ

Mateusz Czerwiński Szkoła Podstawowa Sieniawa

Grzegorz Siedlarz Szkoła Podstawowa Grywałd

Łukasz Męderak Szkoła Podstawowa Orawka

17 – 24 m Radosław Ciężobka Szkoła Podstawowa Łopuszna

Albert Regiec Szkoła Podstawowa Sromowce Niżne

Konrad Chronowski Szkoła Podstawowa Nr 2 Nowy Targ

Sławomir Kuczkowicz Szkoła Podstawowa Orawka

Jakub Regiec Szkoła Podstawowa Sromowce Niżne

Patryk Wieczorek Szkoła Podstawowa Krauszów

Dawid Pietraszek Szkoła Podstawowa Knurów

Tomasz Domalik Szkoła Podstawowa Sieniawa

25 – 32 m Patryk Gątkiewicz Szkoła Podstawowa Nowa Biała

Nikodem Pierwoła Szkoła Podstawowa Sromowce Wyżne

Piotr Cichoń Szkoła Podstawowa Sromowce Niżne

Robert Kowalczyk Szkoła Podstawowa Sromowce Wyżne

Tomasz Janczy Szkoła Podstawowa Sromowce Wyżne

Mateusz Turkot Szkoła Podstawowa Klikuszowa

Przemysław Potoniec Szkoła Podstawowa Nr 2 Nowy Targ

Błażej Knutelski Szkoła Podstawowa Grywałd

33 – 42 m Jarosław Zaziąbło Szkoła Podstawowa Krościenko n. D

Grzegorz Długopolski Szkoła Podstawowa Krauszów

Bartosz Królikowski Szkoła Podstawowa Nr 5 Nowy Targ

Tomasz Słaby Szkoła Podstawowa Bańska Niżna

Marek Kozłecki Szkoła Podstawowa Krościenko n. D

Piotr Bąk Szkoła Podstawowa Grywałd

Miłosz Długopolski Szkoła Podstawowa Krauszów

Dawid Oleś Szkoła Podstawowa Krościenko n. D

Maciej Broda Szkoła Podstawowa Nr 2 Nowy Targ

Andrzej Gzik Szkoła Podstawowa Bańska Niżna



Zawodnicy którzy zajęli miejsca I – VI /zarówno w grupie dziewcząt jak i chłopców/ reprezentować będą Powiat Nowotarski na zawodach rejonowych