Raport Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu z dn. 8 grudnia br. | Informacje | Wiadomości

Strona główna

Raport Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu z dn. 8 grudnia br.

8 grudnia 2015
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2

Sprawca kradzieży zatrzymany przez policjantów.

Policjanci z Krościenka nad Dunajcem zatrzymali 28-letniego mieszkańca Knurowa, który dokonał kradzieży portfela z półki kiosku gastronomicznego wraz z zawartością gotówki i dokumentów.

W dniu wczorajszym tj. 7 grudnia 2015 roku po godzinie 15:00 w Krościenku nad Dunajcem policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca dokonał kradzieży z półki kiosku portfela koloru różowego o wartości 50 złotych wraz z gotówką w kwocie 227 złotych oraz dowodu osobistego własności 33-letniej mieszkanki Krościenka, a następnie oddalił się w nieznanym kierunku.

W wyniku natychmiast przeprowadzonej penetracji terenu w miejscowości Krościenko policjanci napotkali mężczyznę, którego wygląd odpowiadał opisowi podanemu przez pokrzywdzoną. W trakcie legitymowania i przeglądnięcia zawartości kieszeni 28-latka, ujawniono skradziony portfel wraz z dokumentami i częścią skradzionych pieniędzy. Ponadto po sprawdzeniu okazało się, że mieszkaniec Knurowa jest poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu oraz odbycia 15 dni pozbawienia wolności za niezapłaconą grzywnę w kwocie 900 zł.

W związku z powyższym mężczyznę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie.