Weekendowy Raport Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu | Informacje | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Weekendowy Raport Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu

9 czerwca 2014
Zdjęcie 1
Śmiertelne potrącenie w Niedzicy

W sobotę 7 czerwca 2014 roku o godzinie 21:50 do szło do zdarzenia drogowego gdzie kierujący samochodem marki Opel Astra 67 letni mieszkaniec Kacwina na prostym odcinku drogi najechał na grabiarkę konną kierowaną przez 82 letniego mieszkańca Niedzicy.
W wyniku odniesionych obrażeń poszkodowany zmarł po przewiezieniu do szpitala.


Nietrzeźwy za kierownicą w Czerwiennym

W dniu 8 czerwca 2014 roku o godzinie 1:55 w Czerwiennym kierujący pojazdem marki Daewoo 19 letni mieszkaniec Koniówka będąc w stanie nietrzeźwości /wynik badania 1,30 i 1,37 promila/, z nieustalonych przyczyn zjechał z jezdni i uderzył w budynek mieszkalny. W wyniku zdarzenia ciężkich obrażeń ciała doznali pasażerowie Daewoo mieszkaniec Koniówki/ złamanie kości podudzia/ oraz mieszkaniec Pieniążkowice /złamanie kości ramiennej/.
Pasażerowie pozostali w szpitalu na leczeniu.


Poślizg na Patelniach

W dniu 8 czerwca 2014 roku o godzinie 10:40 w Chabówce na drodze 47 na łuku drogi kierujący motocyklem Honda mieszkaniec Hucisk stracił panowanie nad pojazdem i wywrócił go. Na skutek wypadku doznał obrażeń ciała w postaci złamania uda lewego i pozostał na leczeniu w szpitalu.
Kierującemu pobrano krew do badań.


Jazda na „cykora” w Lipnicy

W niedzielę 8 czerwca 2014 roku o godzinie 11:50 w Lipnicy Małej kierujący samochodem marki Seat 20 letni mieszkaniec Lipnicy Mała zjechał na przeciwny pas ruchu doprowadzając do zderzenia z jadącym z przeciwka samochodem marki VW Passat kierowanym przez 23 latka mieszkańca Lipnica Mała. W wyniku zderzenia kierujący VW doznał lekkich obrażeń ciała, natomiast trzech pasażerów tego pojazdu doznało ciężkich obrażeń ciała: 18 latek mieszkaniec Lipnicy Małej złamanie kręgu lędźwiowego kręgosłupa, 18 latka mieszkanka Lipnicy Małej doznała ciężkich obrażeń ciała w postaci złamania palców obu rąk, 19 latek mieszkaniec również Lipnicy Małej doznał również ciężkich obrażeń ciała w postaci złamania kręgu kręgosłupa odcinka piersiowego. Wszyscy poszkodowali pozostają w szpitalu na obserwacji. Kierującego Seatem przebadano z wynikiem 0,00 promila. Drugiemu kierującemu pobrano krew do badań.
Za spowodowanie wypadku drogowego kierującemu grozi do 3 lat pozbawienia wolności.