Dzień Otwarty w Gimnazjum Nr 3 w Ochotnicy Górnej | Komunikaty | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Dzień Otwarty w Gimnazjum Nr 3 w Ochotnicy Górnej

27 stycznia 2017
Zdjęcie 1

Dyrektorzy gimnazjów z Gminy Ochotnica Dolna uprzejmie zapraszają przedstawicieli szkół ponadgimnazjalnych do zaprezentowania oferty edukacyjnej gimnazjalistom z Gminy Ochotnica Dolna.

Prezentacje odbędą się na sali gimnastycznej Gimnazjum nr 3 w Ochotnicy Górnej w dniu 23 lutego 2017r. w godzinach: 10:00-1430. Wezmą w nich udział trzecioklasiści z całej gminy Ochotnica Dolna czyli z Gimnazjum nr1 w Tylmanowej (42 uczniów), z Gimnazjum nr 2 w Ochotnicy Dolnej (34 uczniów) i z Gimnazjum nr 3 w Ochotnicy Górnej (30 uczniów).

Każda z przybyłych szkół ponadgimnazjalnych będzie mieć do dyspozycji przygotowane stoisko w sali gimnastycznej z możliwością podłączenia komputera. Zapewnione będą również projektory do prezentacji multimedialnych umieszczone w dwóch salkach lekcyjnych. Wymagane jest, aby prezentacje multimedialne w salkach były nie dłuższe niż 10 minut.

Organizatorzy proszą o potwierdzenie przybycia, jednocześnie informując, że kolejność prezentacji będzie zgodna z kolejnością potwierdzania przybycia do ochotnickiego gimnazjum. Nie przewiduje się innych terminów podobnych spotkań z uczniami trzecich klas w gminie Ochotnica Dolna.

Dodatkowe informacje i zgłoszenia w sekretariacie szkoły: tel. 18 26 244 33.