E-booki w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Nowym Targu | Komunikaty | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

E-booki w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Nowym Targu

24 stycznia 2017
Zdjęcie 1

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu odnowiła licencję dostępu do e-booków w serwisie IBUK Libra. Oznacza to, iż Czytelnicy będą mogli korzystać z darmowego dostępu do serwisu przez kolejny rok. Na uwagę zasługuje fakt, iż platforma IBUK Libra ma patronat Polskiego Wydawnictwa Naukowego, co z kolei gwarantuje rzetelność, aktualność oraz wysoką kulturę pracy z oferowanymi tam e-zbiorami.

Licencja wykupiona przez Bibliotekę oferuje Czytelnikom legalny i bezpłatny dostęp do platformy cyfrowej z e-bookami w serwisie IBUK Libra. Mając na względzie duże zainteresowanie e-bookami ze strony Czytelników, a także coraz bardziej rosnącą popularność e-czytania, Czytelnicy mają nadal możliwość korzystania całkowicie bezpłatnie z tej oferty przez cały 2017 rok.

Czytelnicy już korzystający z w/w platformy mogą to robić nadal, bez konieczności ponownej rejestracji. Wszystkich chętnych do skorzystania z oferty darmowego dostępu do e-booków zapraszamy do odwiedzin Biblioteki lub kontaktu w celu pobrania indywidualnego kodu niezbędnego przy rejestracji. Wszystkie informacje na ten temat dostępne są na stronie internetowej: www.mbp.nowytarg.pl

IBUK Libra to:

· darmowy i w pełni legalny dostęp do e-booków,

· serwis czynny 24h na dobę,

· ciekawa oferta tematyczna księgozbioru,

· patronat wydawnictwa PWN,

· wygodna praca z tekstem,

· mobilność – dostęp do serwisu na Twoim laptopie, tablecie, telefonie komórkowym.

Biblioteka zachęca wszystkich do skorzystania z oferty. Jeżeli nie posiadasz komputera lub dostępu do Internetu całkowicie bezpłatnie i bez konieczności rejestracji możesz poczytać e-booki w Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej mieszczącej się na parterze budynku MOK-u.

Do zobaczenia w Bibliotece!