Konferencja w ramach Akademii Przedsiębiorcy | Komunikaty | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Konferencja w ramach Akademii Przedsiębiorcy

25 sierpnia 2016
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2

13 września bieżącego roku rusza kolejna edycja Akademii Przedsiębiorcy, organizowanej przez Bank Zachodni WBK oraz Fundusz Poręczeń Kredytowych Polfund.

Akademia Przedsiębiorcy to cykl bezpłatnych prelekcji i warsztatów motywacyjno-edukacyjnych, skierowanych do polskich przedsiębiorców.

Tegoroczna, VIII już edycja, poświęcona będzie nowoczesnym technologiom wspierającym rozwój biznesu i wejście firmy na arenę międzynarodową. Uczestnicy zdobędą narzędzia, dzięki którym zdecydowanym krokiem będą mogli poruszać się ze swoją firmą w świecie wirtualnym. Program zachęca polskich przedsiębiorców do wykorzystywania potencjału Internetu i nowoczesnych technologii do promocji swojego biznesu czy świadczonych usług, pokazuje jak drogą internetową pozyskać nowego kontrahenta i wreszcie jak sfinalizować transakcję w innej walucie.

Nowe rynki to nie tylko nowi kontrahenci, ale też nowe wymagania co do jakości, inne sposoby promocji czy odmienny charakter konkurencji. Tak więc warto wchodzić na zagraniczne rynki, a na pytanie „od czego zacząć?” odpowiedzą podczas konferencji eksperci. Przedsiębiorcy otrzymają praktyczne wskazówki w zakresie nowych ścieżek rozwoju i współpracy z kontrahentami zagranicznymi.

Program szkoleń tury jesiennej obejmie 34 miasta, w których bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców poprowadzą eksperci handlu zagranicznego Banku Zachodniego WBK i Funduszu Poręczeń Kredytowych Polfund, niekwestionowani specjaliści w dziedzinie nowoczesnych technologii-Microsoft, prezesi polskich firm, które podbiły rynki zagraniczne oraz Olaf Osica dyrektor ds. oceny ryzyka w Polityka Insight, doktor nauk politycznych i społecznych Europejskiego Instytutu Uniwersyteckiego we Florencji.

W Nowym Targu konferencja pn. „Nowoczesne technologie i nowe rynki szansą na rozwój Twojego biznesu”, odbędzie się 27 września 2016 r. w Skalnym Dworku, ul. Krakowska 7a.

Plan konferencji dostępny w pliku poniżej.

Więcej informacji na stronie: akademia-przebdsiębiorcy.pl lub pod numerem infolinii 22 267 39 98.

Patronat honorowy nad konferencją w Nowym Targu objął Starosta Powiatu Nowotarskiego.