Konkurs "FIO Małopolska Lokalnie" dla organizacji pozarządowych | Komunikaty | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Konkurs "FIO Małopolska Lokalnie" dla organizacji pozarządowych

20 stycznia 2016
Zdjęcie 1
Ruszył nabór projektów do konkursu „FIO Małopolska Lokalnie” w ramach którego organizacje pozarządowe i grupy nieformalne mogą otrzymać od 2 000 do 5 000 zł na lokalną inicjatywę lub rozwój organizacji.

Konkurs FIO Małopolska Lokalnie powstał z inicjatywy czterech organizacji pozarządowych: Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych, Fundacji Sztuki, Przygody i Przyjemności ARTS, Stowarzyszenia Forum Oświatowe Klucze, Babiogórskiego Stowarzyszenia Zielona Linia. Jego celem jest wspieranie ludzi i organizacji, którzy chcą wspólnie działać na rzecz swoich wsi, miast, gmin, osiedli i społeczności je zamieszkujących. Konkurs prowadzony jest równolegle w 4 subregionach. W powiecie wadowickim, suskim, nowotarskim, tatrzańskim i tarnowskim wraz z miastem Tarnów organizuje go Babiogórskie Stowarzyszenie Zielona Linia.


W ramach konkursu można składać projekty w jednej z dwóch kategorii:

1) inicjatywy lokalne - działania angażujące lokalną społeczność na rzecz dobra wspólnego

2) dotacje na rozwój organizacji - działania związane z przygotowaniem i realizacją zadań strategicznych oraz bieżącą działalnością organizacji, czyli dotacje min. na: adaptację lokalu, doposażenie sprzętowe, oprogramowanie itd.


Konkurs adresowany jest do organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych, które mają siedzibę i planują realizować działania na terenie gmin i powiatów w województwie małopolskim. Nabór projektów odbywa się poprzez generator i potrwa do 15 lutego 2016r. do godz. 16.00.

Aktualne informacje, Regulamin konkursu, znajdują się na stronie malopolskalokalnie.pl.

Formularz zapisu do konkursu.