Konkurs Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej 2019 | Komunikaty | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Konkurs Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej 2019

20 sierpnia 2019
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2

Rozpoczął się nabór w Konkursie Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej 2019 r. To już IX edycja tego cyklicznego wydarzenia. Celem Konkursu jest promocja działalności przedsiębiorstw społecznych, w tym organizacji pozarządowych – pokazanie najlepszych dobrych praktyk, zaprezentowanie podmiotów które łączą działalność gospodarczą z ważną misją społeczną.

Konkurs jak co roku organizowany jest w kilku kategoriach. Wybierany jest Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej – czyli przedsiębiorstwo, które działa w Małopolsce już ponad 2 lata, ale także nagrodzony zostanie Debiut Roku (czyli podmiot, który działa min. 1 rok). W tych dwóch kategoriach bierzemy pod uwagę nie tylko twarde wyniki z działalności gospodarczej, ale przede wszystkim działania społeczne – aktywizujące pracowników i podopiecznych, działalność na rzecz społeczności lokalnych np. świadczenie ważnych usług dla mieszkańców czy rozwoju lokalnego.

Oprócz kategorii głównej, konkurs nagradza również najlepsze samorządy i firmy komercyjne, które współpracują z podmiotami ekonomii społecznej.  Ponadto, w tegorocznej edycji pojawiła się nowa kategoria, adresowana do klubów i centrów integracji społecznej oraz warsztatów terapii zajęciowej i zakładów aktywności zawodowej. Samorządy mogą zgłaszać działające na swoim terenie podmioty reintegracyjne, rekomendując prowadzone przez nie działania aktywizujące.

W ramach Konkursu przewidziano nagrody w każdej kategorii. Są to przede wszystkim nagrody finansowe bądź rzeczowe, a także prawo do posługiwania się uzyskanym tytułem.

Zgłoszenia przyjmowane są do 16 września!

Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się pod adresem:

http://www.es.malopolska.pl/

lub

https://www.facebook.com/Ma%C5%82opolska-Ekonomia-Spo%C5%82eczna-2021787938047625/

Plik do pobrania: