MMKS Podhale w II etapie projektu odLOTTOWA jazda | Komunikaty | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

MMKS Podhale w II etapie projektu odLOTTOWA jazda

5 lipca 2018
Zdjęcie 1

Dzieci i młodzież z klubu hokejowego mają szansę na sztuczny lód, który jest do wygrania w dotacji LOTTO. Klub MMKS Podhale zakwalifikował się do drugiego etapu konkursu, wybrany wśród 30 organizacji, które złożyły wniosek. Są w stanie wygrać projekt o wartości 100 tys. złotych! Aby to osiągnęli, musimy ich wesprzeć, włączyć aplikację ENDOMONDO, dołączyć do grupy MMKS Podhale (pełna nazwa Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Podhale) i wykręcić na rowerze do 15 września jak najwięcej kilometrów! 

Aby wesprzeć projekt odLOTTOWA jazda, wystarczy dołączyć do grupy rowerowej w aplikacji ENDOMONDO – czyli: zalogować się poprzez podany link, dołączyć do wydarzenia i wybrać grupę MMKS Podhale Nowy Targ

www.endomondo.com/challenges/37468828

Wszystkich, którzy nie kręcą na rowerze, mają szansę wesprzeć inicjatywę poprzez jej nagłaśnianie i udostępnianie Jest to ogromna szansa, aby dzieci z Nowego Targu i okolic mogły cały rok trenować na lodzie i wyrównywać poziom nauki jazdy na łyżwach z zagranicznymi klubami hokejowymi. Klub stawia na lepszy rozwój sportowy  dzieci i młodzieży. Aby tak się stało, konieczne jest zabieganie o podnoszenie poziomu szkolenia, który musi trwać dłużej niż sam sezon zamrożonej tafli lodowej.