Nagrody Województwa Małopolskiego "Kryształy Soli" i "Amicus Hominum" | Komunikaty | Wiadomości

Strona główna

Nagrody Województwa Małopolskiego "Kryształy Soli" i "Amicus Hominum"

7 czerwca 2017
Zdjęcie 1

Marszałek Województwa Małopolskiego zaprasza do udziału w XIII edycji Nagrody Marszałka Województwa Małopolskiego "Kryształy Soli".

- Organizacje pozarządowe sprawiają, że świat staje się lepszy i udowadniają, że działanie prospołeczne ma sens! Dzięki nagrodzie "Kryształy Soli" możemy docenić ich pracę, zaangażowanie i podziękować im za działalność na rzecz innych, a także pokazać ich codzienny wysiłek.- podkreślają organizatorzy.

Nagroda pozwala również wzmocnić wizerunek organizacji w świadomości mieszkańców. Każda organizacja, osoba fizyczna, osoba prawna, kościół, związek wyznaniowy, organ czy instytucja administracji publicznej może zgłosić organizację, która według niego zasługuje na tytuł najlepszej organizacji pozarządowej. Zgłoszeń mogą dokonywać również organizacje w swoim imieniu.

Zgłoszenia do nagrody należy dokonać w terminie do 30 czerwca 2017 r. Więcej informacji o nagrodzie na stronie: www.malopolska.plZgłoś osobę, która działa na rzecz dobra innych! Ruszył nabór zgłoszeń do Konkursu o Nagrodę Samorządu Województwa Małopolskiego "Amicus Hominum".

Jesteś lokalnym liderem, prowadzisz fundację, działasz na rzecz innych i otoczenia? A może znasz taką osobę? Koniecznie zgłoś ją do nagrody "Amicus Hominum"! Organizatorzy konkursu szukają osób, zaangażowanych społecznie, które poświęcają się dla innych i chcą je wyróżnić aby o ich działalności dowiedziało się jak najwięcej osób. Pokażmy, że działanie prospołeczne ma sens!

Zgłoszeń mogą dokonywać: organizacje pozarządowe i inne organizacje społeczne, inne osoby prawne, kościoły i związki wyznaniowe, osoby fizyczne, organy administracji publicznej.

Społeczników z terenu Małopolski można zgłaszać do nagrody do 30 czerwca 2017 r. Więcej informacji o Nagrodzie na stronie: www.malopolska.pl.