Platforma książek elektronicznych IBUK Libra w MBP | Komunikaty | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Platforma książek elektronicznych IBUK Libra w MBP

8 stycznia 2018
Zdjęcie 1

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu po raz kolejny odnowiła licencję dostępu do e-booków  w serwisie IBUK Libra.

Czytelnicy również w 2018 roku będą mogli bezpłatnie korzystać z Serwisu IBUK Libra oferującego dostęp do elektronicznych publikacji z oferty Wydawnictwa Naukowego PWN oraz innych wydawnictw.

Księgozbiór wirtualnej czytelni liczy kilkanaście tysięcy publikacji specjalistycznych, naukowych, popularnonaukowych oraz beletrystycznych, wydanych przez najważniejsze, renomowane polskie oficyny. Wiele z nich to tytuły niedostępne w innych bazach, co sprawia, że oferta IBUK Libra jest unikatowa. Dzięki zaawansowanej technologii i dostępowi online czytelnicy mogą korzystać z serwisu przez całą dobę, z dowolnego miejsca. Platforma umożliwia nie tylko czytanie książek, lecz także zaawansowaną pracę z tekstem.

Z zasobów można korzystać za pomocą komputera, laptopa, tabletu czy smartfona. Technologia IBUK Libra nie wymaga instalowania specjalnego oprogramowania i jest w pełni bezpieczna dla urządzenia użytkownika. Katalogi dostępne są w każdej przeglądarce internetowej.

Czytelnicy, którzy w poprzednim roku korzystali z serwisu IBUK Libra, mogą robić to nadal bez konieczności ponownej rejestracji.  Wszystkich, tych którzy nie mieli jeszcze okazji skorzystać z tego serwisu zapraszamy do biblioteki, gdzie można odebrać indywidualne KODY, potrzebne podczas rejestracji.

Więcej informacji o tym, jak korzystać z serwisu znajduje się na stronie: www.libra.ibuk.pl oraz na stronie internetowej biblioteki: www.mbp.nowytarg.pl.