Plebiscyt "Edukacyjna Gmina Małopolski 2016" | Komunikaty | Wiadomości

Strona główna

Plebiscyt "Edukacyjna Gmina Małopolski 2016"

30 września 2016
Zdjęcie 1

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza do udziału w Plebiscycie Edukacyjna Gmina Małopolski oraz konkursach dedykowanym małopolskim wójtom, burmistrzom oraz sołtysom. Celem Plebiscytu jest pokazanie, że wystarczy pasja i zaangażowanie aby uczenie się było ciekawe i nieszablonowe.

Organizatorzy zapraszają gminy wiejskie i miejsko-wiejskie do rywalizacji w Plebiscycie. Liczą się pasja, ciekawe pomysły, niecodzienne aktywności. Każda gmina województwa małopolskiego, która w okresie od 01.01.2015 r. do 31.08.2016 r. realizowała przedsięwzięcia edukacyjne angażujące mieszkańców i zachęcające do rozwoju ma szansę na zdobycie tytułu.

Aby przystąpić do plebiscytu należy wypełnić ankietę on-line i - jako uzupełnienie zgłoszenia - przesłać organizatorowi kilka zdjęć. Ankieta udostępniona jest na stronie: www.pociagdokariery.pl. Zgłoszenia mogą przesyłać m.in. urzędy gmin, szkoły, ośrodki kultury, fundacje i stowarzyszenia.

Spośród wszystkich zgłoszeń Kapituła Plebiscytu wyłoni kandydatów do tytułu Edukacyjnej Gminy Małopolski 2016, na których mieszkańcy regionu będą mogli głosować od 24 października do 18 listopada.

Warto zawalczyć o tytuł Edukacyjnej Gminy Małopolski 2016, bo o zwycięzcy powstanie film, który zostanie wyemitowany w telewizji. Równocześnie suma punktów uzyskanych w Plebiscycie przez poszczególne gminy wchodzące w skład danego powiatu zadecyduje o tym, kto otrzyma tytuł Edukacyjnego Powiatu Małopolski 2016.

Gminy realizujące inicjatywy edukacyjne można zgłaszać do dnia 18.10.2016 r.

Na zgłoszenia do konkursu dla sołtysów oraz wójtów i burmistrzów czekamy do dnia 10.11.2016 r.

Więcej informacji oraz ankiety zgłoszeniowe znajduje się na stronie: www.pociagdokariery.pl

Poniżej znajdują się regulaminy konkursów oraz plebiscytu: