Międzynarodowy Masowy Bieg - Pieniny 2013 | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Międzynarodowy Masowy Bieg - Pieniny 2013

5 września 2013
Zdjęcie 1

Fundacja Dzieci Pienin zaprasza na 7 Międzynarodowy Masowy Bieg - Pieniny 2013. W tym roku projekt ten realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego, ze środków własnych oraz przekazanych przez współorganizatorów i sponsorów.

Przedsięwzięcie ma na celu propagowanie biegu wśród dzieci i młodzieży oraz stworzenie im warunków do sportowej rywalizacji w niepowtarzalnym plenerze pienińskim.

W imprezie mogą brać udział reprezentacje składające się z uczniów szkół podstawowych (rocznik 2001 i młodsi), szkół gimnazjalnych (rocznik 1998 i młodsi) i ponadgimnazjalnych (rocznik 1994 i młodsi).

Szczegóły dotyczące imprezy znajdują się w regulaminie oraz na stronie www.fdp.net.pl lub w zakładce FUNDACJA na Pienińskich Portalach Turystycznych.

Bieg rozegrany zostanie dnia 12 września 2013 r. na drogach w gminie Czorsztyn. Początek imprezy o godzinie 9.00 w amfiteatrze przy stadionie LKS Maniowy.

Zgłoszenia udziału można zgłaszać osobiście, pocztą lub pocztą elektroniczną (e-mail: fdp@fdp.net.pl lub fundacja@fdp.net.pl) w terminie do dnia 10 września do godz. 14.00.

Organizatorzy gorąco zapraszają reprezentacje szkół, klubów i organizacji oraz wszystkich chętnych do udziału w biegu, który z pewnością dostarczy uczestnikom wielu emocji sportowych oraz pozwoli młodzieży poznać wielu nowych kolegów i nawiązać przyjaźnie.