Program „Razem bezpieczniej” | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Program „Razem bezpieczniej”

5 listopada 2013

Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie informuje, że Ministerstwo Spraw Wewnętrznych planuje na przełomie 2013/ 2014r. przeprowadzić procedurę podziału środków z rezerwy celowej budżetu państwa przeznaczonej na realizację rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej”.Dlatego zorganizowano konkurs, którego program obejmuje zagadnienia dotyczące: bezpieczeństwa w miejscach publicznych i w miejscu zamieszkania, bezpieczeństwa w szkole, bezpieczeństwa w środkach komunikacji publicznej, bezpieczeństwa w ruchu drogowym, bezpieczeństwa w działalności gospodarczej, przemocy w rodzinie, ochrony dziedzictwa narodowego.

Propozycje projektów pn. „Konkurs Razem bezpieczniej” należy przesyłać wyłącznie na adres: wb@malopolska.uw.gov.pl, w terminie do dnia 29 listopada 2013 roku.

Szczegółowe informacje na temat programu „Razem bezpieczniej” dostępne są pod adresem: http://razembezpieczniej.msw.gov.pl/.