12 Laureatów Międzyszkolnych Zawodów Matematycznych z Goszczyńskiego | Region | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

12 Laureatów Międzyszkolnych Zawodów Matematycznych z Goszczyńskiego

30 kwietnia 2020
Zdjęcie 1

Dwunastu uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. S. Goszczyńskiego w Nowym Targu  zdobyło tytuł Laureata w  Międzyszkolnych Zawodach Matematycznych dla uczniów szkół ponadpodstawowych powiatów: tatrzańskiego i nowotarskiego. Zawody zostały zorganizowane w I Liceum Ogólnokształcącym im. Oswalda Balzera w Zakopanem, a patronat nad nimi objął Wydział Matematyki Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Tytuł Laureata Międzyszkolnych Zawodów Matematycznych 2020 uzyskali:

poziom III rozszerzony: Jakub Pilch (kl.3a), Dominik Kikla (kl.3c), Marcin Głodziak (kl.3a), Marta Chowaniec (kl.3f),

poziom II rozszerzony: Patryk Bochnak (kl.2a), Maciej Duda (kl.2a), Olga Grobarczyk (kl.2e), Krzysztof Kwak (kl.2c), Anna Sinkiewicz (kl.2e),

poziom I rozszerzony: Maciej Brożek (1Eg), Julia Paw (kl.1a), Michał Stożek (kl.1Ag).

Uczniowie do zawodów przygotowywali się pod kierunkiem: Dyrektor Marii Kopeć, mgr Joanny Trybuły, mgr Joanny Frączek oraz mgr Krystyny Podkanowicz.
Koordynatorem zawodów z ramienia I LO była mgr Katarzyna Zbroja, która przeprowadziła wszystkie działania logistyczne związane z udziałem  uczniów w zawodach.

Międzyszkolne Zawody Matematyczne cyklicznie przeprowadzane są w I Liceum Ogólnokształcącym im. Oswalda Balzera  w Zakopanem. Głównym koordynatorem zawodów jest mgr Dorota Siwik-Górecka.

Tekst i fot.: I Liceum Ogólnokształcące im. Seweryna Goszczyńskiego w Nowym Targu