I Dzień Otwarty w Ekonomiku | Region | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

I Dzień Otwarty w Ekonomiku

26 marca 2018
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5

W pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, czyli  21 marca 2018 r., tłumy gimnazjalistów przybyły na I Dzień  Otwarty do Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu, aby zapoznać się szczegółowo z ofertą edukacyjną i zasięgnąć informacji o konkretnych zawodach.

Nasza szkoła wie jak należy dbać o klienta i każdy ze zwiedzających mógł poczuć się jak VIP, gdyż po wejściu do szkoły, wyznaczeni przewodnicy oferowali pomoc w oprowadzaniu po szkole, tak aby nasi goście mogli poczuć się komfortowo.

Na wstępie naszych gimnazjalistów przywitali technicy obsługi turystycznej, którzy wręczyli bilety  zwiedzającym i zaprosili na poczęstunek przygotowany przez techników hotelarstwa m.in. pyszne ciasteczka, kawę, kolorowe bezalkoholowe drinki, artystycznie rzeźbione owoce, a także pokazali jak można  fantazyjnie układać ręczniki i serwetki. Bagażami zwiedzających zaopiekowali się technicy spedytorzy, którzy są specjalistami w zakresie organizacji i nadzorowania transportu. Po otrzymaniu od spedytorów odpowiednio zapakowanych i oznaczonych przesyłek, zwiedzający mogli udać się do kolejnej pracowni, w której technicy handlowcy, czyli mistrzowie marketingu pokazali uczestnikom jak wystawić paragon np. za skorzystanie z naszych atrakcji, a technicy ekonomiści  wykorzystując program Comarch ERP Optima wystawili fakturę VAT za wszystkie oferowane usługi. Na zakończenie gimnazjalistom zaprezentowano specyfikę kształcenia zawodowego w technikum oraz szkole branżowej I stopnia w zawodzie sprzedawca i  przedstawiono projekty w których szkoła bierze udział, takie jak wyjazdy zagraniczne, praktyki zawodowe, płatne staże i udział w bezpłatnych kursach.

- Dla osób, które nie mogły nas odwiedzić Zespół Szkół Ekonomicznych organizuje  II Dzień Otwarty już 26.04.2018 r. w godz. 9:00 -13:00. Serdecznie zapraszamy!

 

Tekst i zdjęcia: Zespół Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu.