Konkurs Wiedzy o HIV/AIDS pod hasłem „Nie daj szansy AIDS” | Region | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Konkurs Wiedzy o HIV/AIDS pod hasłem „Nie daj szansy AIDS”

19 grudnia 2018

18 grudnia 2018 r.  w siedzibie Starostwa Powiatowego w Nowym Targu odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom Powiatowego Konkursu Wiedzy o AIDS
ph. „ Nie daj szansy  AIDS”, z udziałem Wicestarosty Powiatu Nowotarskiego Karola Skrzypca i Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Nowym Targu mgr inż. Jolanty Bakalarz. Nagrody ufundowano ze środków Samorządu Powiatu Nowotarskiego.

Organizatorem Powiatowego Konkurs Wiedzy o HIV/AIDS pod hasłem „Nie daj szansy AIDS”  był Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nowym Targu. Patronat honorowy nad konkursem sprawowali: Krajowe Centrum ds. AIDS i Starosta Powiatu Nowotarskiego.

Etap powiatowy konkursu odbył się w dniu 4 grudnia 2018 r. w sali obrad Urzędu Miasta w Nowym Targu. Do udziału w konkursie przystąpiła młodzież z 25 szkół podstawowych z powiatu nowotarskiego. Według regulaminu prace oceniano w II etapach. Etap szkolny, przeprowadzany samodzielnie przez szkoły  odbywał się na terenie placówek, które zgłosiły się do udziału w konkursie i wyłoniono w nim uczniów do etapu powiatowego. W etapie szkolnym łącznie udział wzięło 170 uczniów. Do etapu powiatowego przystąpiło 62 uczniów wyłonionych w eliminacjach szkolnych .

Gratulujemy wszystkim laureatom i opiekunom!