Nowotarska Choinka Marzeń | Region | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Nowotarska Choinka Marzeń

14 grudnia 2018

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni nowotarskiej komendy po raz kolejny wcielili się w Mikołajów, zerwali bombki z „Nowotarskiej Choinki Marzeń” i spełnili marzenia dzieci.  Do akcji włączyło się wielu pracowników jednostki na czele z inspektorem Robertem Bartoszem - Komendantem Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu. Celem tej szlachetnej akcji jest spełnienie marzeń dzieci z rodzin w trudnej sytuacji materialnej.

Święta to czas radości i życzliwości. Dzięki osobom o dużych sercach spełnią się marzenia dzieci, które pragną znaleźć pod choinką swój wymarzony prezent.

Dla „Mikołajów” z nowotarskiej komendy największym prezentem jest radość najmłodszych  i uśmiech, który zagości na buziach dzieci, kiedy go zobaczą. Zerwanymi bombkami udekorują choinkę, która stanie w nowotarskiej jednostce. Serdeczne podziękowania należą się wszystkim osobom, które z całego serca włączyły się w akcję „Nowotarska Choinka Marzeń” i pomogły spełnić marzenia dzieci.

Życzymy Wszystkim Wesołych Świąt Bożego Narodzenia !!!