Wprowadzenie Komendanta Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju i w Jabłonce | Region | Wiadomości

Strona główna

Wprowadzenie Komendanta Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju i w Jabłonce

22 marca 2018
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2

21 marca br. w Komisariacie Policji w Rabce-Zdroju odbyło się uroczyste wprowadzenie podinspektora Henryka Chudego dotychczasowego Komendanta Komisariatu Policji w Jabłonce, któremu Komendant Powiatowy Policji w Nowym Targu inspektor Robert Bartosz powierzył pełnienie obowiązków Komendanta Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju.

Natomiast pełnienie obowiązków na stanowisku Komendanta  Komisariatu Policji w Jabłonce, inspektor Robert Bartosz powierzył aspirantowi sztabowemu Wojciechowi Batkiewiczowi.

Rozkazy o powierzeniu obowiązków odczytał i wręczył Komendant Powiatowy Policji w Nowym Targu w obecności funkcjonariuszy i pracowników Komisariatu Policji w Rabce-Zdrój i Komisariatu Policji w Jabłonce.

Podinspektor Henryk Chudy  służbę w Policji rozpoczął w grudniu 1990 roku. Od 23 grudnia 2013 roku pełnił funkcję Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju. Od 1 lutego 2017 roku pełnił funkcję na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji w Jabłonce.

Aspirant sztabowy Wojciech Batkiewicz służbę w Policji rozpoczął w lutym 2003 roku. Od 1 kwietnia 2004 roku -   asystent jednoosobowego stanowiska ds. Wykroczeń w Komisariacie Policji w Jabłonce.