Gimnazjada Ośrodka Sportowego Pieniny w piłce nożnej chłopców | Sport | Wiadomości

Treść strony

Gimnazjada Ośrodka Sportowego Pieniny w piłce nożnej chłopców

12 maja 2017
Zdjęcie 1

W dniu 11 maja 2017 na boisku „Orlik” w Szczawnicy odbyła się Gimnazjada Ośrodka Sportowego Pieniny w piłce nożnej chłopców. W zawodach wzięło udział pięć drużyn w systemie gry każdy z każdym. Zwycięzcą turnieju została reprezentacja Gimnazjum Nr 2 Ochotnica Dolna, która wystąpiła w składzie: Dominik Brzeżny, Jan Chlipała, Wojciech Chryczyk, Bogusław Dłubacz, Hubert Dłubacz, Piotr Domek, Paweł Gabryś, Marcin Gołdyn, Jakub Kędzierski, Szymon Lasek.

Drugie miejsce na podium zajęło Gimnazjum Krościenko nad Dunajcem, natomiast brąz pojechał do Gimnazjum Sromowce Niżne. Najlepszym zawodnikiem turnieju został – Jan Chlipała – z Gimnazjum Nr 2 w Ochotnicy Dolnej. Prawo reprezentowania Ośrodka Sportowego Pieniny na zawodach szczebla powiatowego uzyskała reprezentacja z Gimnazjum Nr 2 Ochotnica Dolna.

Zawody z ramienia Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu przeprowadził Józef Dyda - Koordynator Ośrodka Sportowego Pieniny.