Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Licealiady Powiatowej oraz Mistrzostwa Rabki-Zdroju w Snowboardzie w Spytkowicach | Sport | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Licealiady Powiatowej oraz Mistrzostwa Rabki-Zdroju w Snowboardzie w Spytkowicach

22 lutego 2019
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5

W dniu 20 lutego 2019 roku w Spytkowicach odbyły się Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Licealiady Powiatowej oraz Mistrzostwa Rabki-Zdroju w Snowboardzie. Organizatorami imprez byli: Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu, Ośrodek Sportowy Rabka Zdrój, Urząd  Miejski w  Rabce-Zdroju, MKS Rabka-Zdrój, MOK Rabka-Zdrój oraz Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej - Ognisko „Carlina”. W zawodach uczestniczyło 69 osób ze szkół podstawowych oraz szkół średnich. Za zajęcie miejsc od I do III w poszczególnych kategoriach zawodnicy otrzymali medale i dyplomy. W klasyfikacji Mistrzostw Rabki-Zdroju za miejsca od I do VI uczestnicy zostali nagrodzeni medalami. W klasyfikacji zespołowej, grupy z miejsc I-III w kategorii dziewcząt i chłopców otrzymali puchary oraz dyplomy.

Kwalifikacje do Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w snowboardzie, które odbędą się 01.03.2019 uzyskali wszyscy startujący zawodnicy w limicie 24 zawodników w kategorii dziewcząt i chłopców.
Kwalifikacje do Wojewódzkich Igrzyska Młodzieży Szkolnej w snowboardzie – 01.03.2019  uzyskali zawodnicy:  w kat. dziewcząt - z miejsc 1-12, w kat. chłopców– z miejsc 1-12.
Kwalifikacje do Wojewódzkiej Licealiady w snowboardzie – 04.03.2019  uzyskali zawodnicy:  w kat. dziewcząt - z miejsc 1-12, w kat. chłopców– z miejsc 1-12.

Zgłoszenia do zawodów wojewódzkich odbywa się poprzez system System Rejestracji Szkół.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Tekst i fot.: Ośrodek Sportowy Rabka-Zdrój

Szczegółowe informacje oraz tabela wyników znajdują się w pliku poniżej: