IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ POWIATU NOWY TARG W TENISIE STOŁOWYM TURNIEJ INDYWIDUALNY | Sport | Wiadomości

Strona główna

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ POWIATU NOWY TARG W TENISIE STOŁOWYM TURNIEJ INDYWIDUALNY

8 stycznia 2019
1
2
3
4
5

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ POWIATU NOWY TARG W TENISIE STOŁOWYM TURNIEJ INDYWIDUALNY

 

Dnia 3 stycznia 2019 roku w Hali Gorce w Nowym Targu odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Nowotarskiego w Tenisie Stołowym. Turniej miał charakter indywidualny. Sędzią głównym był Józef Guzik. Poniżej prezentujemy klasyfikację końcową z podziałem na grupy dziewcząt i chłopców. Zawodnicy którzy zajęli miejsca I- VI ,zarówno w grupie dziewcząt jak i chłopców, reprezentować będą Powiat Nowotarski na zawodach rejonowych .

 

 Klasyfikacja końcowa:

                                                    Dziewczęta

 

  1     miejsce     Zuzanna Kowalczyk                          Szkoła Podstawowa Nr 1 Nowy Targ

  2     miejsce     Anna Cyrwus                                    Szkoła Podstawowa Waksmund

  3     miejsce     Kamila Małysiak                               Szkoła Podstawowa Waksmund

  4     miejsce     Natalia Mensfeld                               Szkoła Podstawowa Nr 5 Nowy Targ   

  5     miejsce     Weronika Handzel                             Szkoła Podstawowa  Waksmund

  6     miejsce     Karolina Ścieszka                             Szkoła Podstawowa Nr 5 Nowy Targ

  7     miejsce     Agata Skupień                                   Szkoła Podstawowa Klikuszowa

  8     miejsce     Aleksandra Brzuchacz                       Szkoła podstawowa Ratułów

  9     miejsce     Karolina Skupień                               Szkoła Podstawowa Klikuszowa

10     miejsce     Zuzanna Federak                               Szkoła Podstawowa Piekielnik

11     miejsce     Rita Tylka                                          Szkoła Podstawowa  Ratułów

12     miejsce     Klaudia Świętek                                 Szkoła Podstawowa  Piekielnik

13     miejsce     Weronika Gawron                              Szkoła Podstawowa Ratułów

14     miejsce     Ewelina Federak                                Szkoła Podstawowa Piekielnik

                                                        Chłopcy

 

1        miejsce     Maciej Kowalkowski                        Szkoła Podstawowa Krauszów     

2        miejsce     Damian Różański                             Szkoła Podstawowa Łopuszna

3        miejsce     Bartłomiej Mrugała                           Szkoła Podstawowa Szaflary

4        miejsce     Kacper Kwiatkowski                        Szkoła Podstawowa  Klikuszowa

5        miejsce     Jakub Faltyn                                     Szkoła Podstawowa Łopuszna

6        miejsce     Izaak Ziółko                                     Szkoła Podstawowa Piekielnik

7        miejsce     Wiktor Pekt                                       Szkoła Podstawowa Piekielnik

8        miejsce     Szymon Konopka                             Szkoła Podstawowa Ratułów

9        miejsce     Bartłomiej Pekt                              Szkoła Podstawowa Piekielnik

10      miejsce     Jan Stoch                                       Szkoła Podstawowa Krauszów

11      miejsce     Kacper Błachut                               Szkoła Podstawowa Nr 5 Nowy Targ

12      miejsce     Jan Mrowca                                    Szkoła Podstawowa  Szaflary

13      miejsce     Kacper Bąk                                    Szkoła Podstawowa Jabłonka

14      miejsce     Konrad Kozieł                                  Szkoła Podstawowa Ratułów

15      miejsce     Bartosz Laskowski                           Szkoła Podstawowa Ratułów

16      miejsce     Waldemar Mrowca                            Szkoła Podstawowa Szaflary

17      miejsce     Marcin Łapsa                                    Szkoła Podstawowa Klikuszowa

18       miejsce    Mariusz Rypel                                   Szkoła Podstawowa Klikuszowa

19       miejsce      Dominik Przybocki                           Szkoła Podstawowa Łopuszna

20       miejsce      Marcin Dworszczak                          Szkoła Podstawowa Jabłonka