Międzynarodowy Turniej Siatkówki Szkół Zawodowych | Sport | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Międzynarodowy Turniej Siatkówki Szkół Zawodowych

29 lutego 2016
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
W dniu 25 lutego 2016r w Cichem na hali sportowej gimnazjum odbył się Drugi Międzynarodowy Turniej Siatkówki Szkół Zawodowych pod patronatem honorowym Prezesa Euroregionu Tatry.

Organizatorem imprezy była Zasadnicza Szkoła Zawodowa ZDZ w Czarnym Dunajcu. W zawodach wzięło udział pięć drużyn : Zasadnicza Szkoła Zawodowa ZDZ w Czarnym Dunajcu, Zasadnicza Szkoła Wielozawodowa w Jabłonce, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nowym Targu, Stredna Odborna Skola Stavebna Liptovsky Mikulas oraz Gimnazjum w Cichem.

Drużyny rozegrały mecze systemem każdy z każdym . Zwycięzcą rywalizacji z kompletem zwycięstw została drużyna z Nowego Targu, drugie miejsce zajęła drużyna z Jabłonki .Trzecie miejsce na podium wywalczyła drużyna gospodarzy ZDZ Czarny Dunajec. Na miejscu czwartym uplasowała się drużyna z Liptowskiego Mikulasza a miejsce piąte zajęła drużyna z Cichego.

Zawody przebiegały w miłej i przyjaznej atmosferze. Podczas ceremonii zakończenia zostały wręczone puchary oraz medale ufundowane przez Prezesa Euroregionu Tatry Pana Antoniego Karlaka.

Organizatorzy składają podziękowania dla firm, które ufundowały pamiątkowe koszulki dla uczestników - firmie STANDEX z Jabłonki, Pizzerii Dragon z Czarnego Dunajca, Firmie Elektrycznej Jana Masteli z Zubrzycy Górnej, Firmie FORZA SPORT oraz ATTIQ z Rokicin Podhalańskich. Ponadto organizatorzy dziękują Firmie FoodCare oraz Supermarket Rajski za przekazanie napojów izotonicznych dla uczestników turnieju.


Tekst i zdjęcia: Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu.