Sukces uczennicy Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Sukces uczennicy Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu

30 stycznia 2014
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3

W dniu 28 stycznia 2014 roku odbył się w Krakowie regionalny konkurs wiedzy o prawie pracy dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych „POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY”. Został on zorganizowany przez Państwową Inspekcję Pracy. Z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu do konkursu zakwalifikowały się dwie uczennice: Magdalena Nykaza, uczennica klasy II b Technikum Ekonomicznego oraz Marta Hatała, uczennica klasy II a Technikum Ekonomicznego. Uczennice ZSE w Nowym Targu odniosły w konkursie ogromny sukces. Pierwsze miejsce w województwie zajęła Magdalena Nykaza, natomiast czwarte miejsce przypadło Marcie Hatała.

Warto podkreślić, że Magdalena Nykaza odniosła zwycięstwo w konkursie osiągając 100% poprawnych odpowiedzi. Dzięki temu zwycięstwu uzyskała kwalifikację do etapu centralnego w Warszawie, który odbędzie się w terminie do 15 kwietnia 2014 roku.

Uczennice do konkursu przygotowali: Pan Piotr Plewa i Pani Monika Morawska, którzy realizują w szkole na przedmiotach zawodowych takich jak: BHP, kadry i płace oraz prawo program nauczania „KULTURA BEZPIECZEŃSTWA”.