Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Liga w piłce nożnej halowej w I LO im. S. Goszczyńskiego ruszyła w październiku 2013 roku, a 27 II 2014r. – po pięciu miesiącach rozgrywek -odbyło się jej zakończenie. Zaczynało 11 zespołów z klas I, II i III, grały one co tydzień "każdy z każdym". Po 3 kolejkach wycofała się klasa 3D, a po 5 kolejkach 2D. Następnie 8 zespołów zakwalifikowało się do dalszej fazy, w której gry odbywały się systemem pucharowym mecz i rewanż.
Ostatni dzień rozgrywek Goszcz Cup w Halowej Piłce Nożnej przysporzył fanom ogromnych emocji i wzruszeń. W meczu o trzecie miejsce, po niezwykle emocjonującym spotkaniu, drużyna klasy 3 C wygrała z 2G – 4:2. Świetny mecz rozegrał Michał Gawęda. Efektem ogromnego zaangażowania, szybkości, dobrego zaawansowania technicznego i ogromnej woli zwycięstwa, były cztery bramki. Awansował w klasyfikacji strzelców, z piątego na trzecie miejsce. Jeszcze więcej emocji przysporzył mecz finałowy. Co kilka minut euforia ogarniała raz jedną, raz drugą drużynę. Jednak, w normalnym czasie, mecz zakończył się wynikiem remisowym – 4:4. Jeszcze mocniej podgrzały atmosferę, na boisku i na trybunach, wydarzenia w czasie dogrywki. Mimo wysiłków świetnie dysponowanych Maksymiliana Florka 3BG i Macieja Fryźlewicza 1G, w przedłużonym czasie gry również nie udało się wyłonić zwycięzcy. Dogrywka zakończyła się wynikiem remisowym 1:1. O Tytule zadecydowały rzuty karne! Jak wszyscy wiemy, rzuty karne to loteria. Nie wystarczą umiejętności, decyduje zimna krew, a trochę więcej szczęścia może przeważyć szalę zwycięstwa. Nie inaczej było w naszym finale, wygrała drużyna klasy 1G (2:1). Jeśli pamięć nie myli najstarszych nauczycieli Gimpla, ostatni tytuł Mistrzowski zdobyty przez klasę pierwszą, wywalczyli uczniowie klasy 1A w roku 1995. Brawo Mistrzowie 2013/2014!
Przyznano nagrody indywidualne: królem strzelców został Andrzej Szaflarski (1G), najlepszym bramkarzem Sebastian Piątek (3G) oraz najlepszym zawodnikiem Maksymilian Florek (3B).
W czasie uroczystości zakończenia rozgrywek, Pani Dyrektor Maria Kopeć podziękowała organizatorom, opiekunom, zawodnikom, kibicom i darczyńcom. Kierownikiem rozgrywek był Maciej Fryźlewicz uczeń klasy 1G, opiekunem mgr Szymon Pohrebny nauczyciel wychowania fizycznego.
Nagrody ufundowała Rada Rodziców, Grzegorz Hajnos wraz z firmą „Copacabana” oraz anonimowy darczyńca, wszystkim serdecznie dziękujemy. Dziękujemy także: Pani Dyrektor Marii Kopeć za wsparcie i obecność w dniu zakończenia; wszystkim Nauczycielom, którzy pomagali przy organizacji Ligi, licznie przybywającym Kibicom i ZAWODNIKOM bez których nie byłoby tylu emocji. Kolejna edycja Ligi za rok!

Najwyższa wygrana: 3BG – 2C 15-0
Najwięcej strzelonych bramek w jednym meczu: Andrzej Szaflarski (1G) – 5 w meczu 1G – 2A 10-0 (pierwszy ćwierćfinał)