Uroczyste spotkanie z okazji Dnia Pracownika Socjalnego | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Uroczyste spotkanie z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

22 listopada 2013

Dnia 21 listopada obchodzone jest w Polsce ważne święto – Dzień Pracownika Socjalnego. W tym dniu przedstawiciele władz lokalnych spotykają się z pracownikami socjalnymi oraz z pracownikami innych placówek współpracujących na co dzień ze służbami socjalnymi, aby wspólnie uczcić ogromny sukces, jaki odnoszą pomagając osobom potrzebującym wsparcia.


Starosta Powiatu Nowotarskiego Krzysztof Faber oraz dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Targu Aneta Wójcik gościli dyrektorów i kierowników Miejskich i Gminnych Ośrodków Pomocy Społecznej z całego powiatu, dyrektorów Domów Pomocy Społecznych, Środowiskowych Domów Samopomocy, Warsztatów Terapii Zajęciowej, dyrektorów Rodzinnych Domów Dziecka oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Nowym Targu i w Rabce Zdroju.


Podczas uroczystości Aneta Wójcik podkreśliła jak ważną rolę odgrywają w życiu całego społeczeństwa Pracownicy Socjalni, zaś Krzysztof Faber wraz z Przewodniczącym Rady Powiatu Nowotarskiego Janem Krzakiem oraz Wiceprzewodniczącym Karolem Skrzypcem wręczyli przybyłym gościom listy gratulacyjne, będące wyróżnieniem za trud i zaangażowanie włożone w pomoc innym.