Weekendowy Raport Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Weekendowy Raport Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu

12 listopada 2013

W dniu 09.11.2013 około godz. 14.00 w miejscowości Bór nieustalony kierujący samochodem podczas wyprzedzania doprowadził do wywrócenia się rowerzysty 68-letniego mieszkańca Boru, który w wyniku zdarzenia doznał złamania żeber.

W dniu 09.11.2013 około godz. 16:30 w Szaflarach, kierująca samochodem marki Volvo mieszkanka Szaflar, potrąciła pieszego, który nagle zatoczył się na jezdnię, wprost przed nadjeżdżający samochód. W wyniku zdarzenia pieszy doznał ciężkich obrażeń ciała w postaci urazu głowy.

W dniu 11.11.2013 około godz. 17:30, w Podwilku, mieszkaniec Gliwic kierujący samochodem marki Mercedes, na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu, chcąc wykonać manewr skrętu w lewo i zderzył się z jadącym z przeciwka pojazdem marki Citroen, którym kierował mieszkaniec Krakowa. W wyniku zderzenia pojazdów obrażeń ciała doznała 7-letnia mieszkanka Podwilka - pasażerka pojazdu marki Mercedes.

W czasie długiego weekendu policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu i podległych jednostek ujawnili 5 nietrzeźwych kierujących.