Weekendowy Raport Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Weekendowy Raport Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu

7 kwietnia 2014
Zdjęcie 1
Wypadek 74 latka na motorze.

W dniu 4 kwietnia 2014 roku w Szaflarach o godzinie 14:20 doszło do wypadku motocyklowego gdzie kierujący pojazdem marki Yamaha 74 letni mieszkaniec Nowego Targu jadąc drogą od miejscowości Bór do Szaflar, zjeżdżając z góry stracił panowanie nad motocyklem i wjechał do rowu. W wyniku zdarzenia doznał ciężkich obrażeń ciała w postaci rozerwania nosa ze złamaniem.

Kierujący został przewieziony do szpitala w Nowym Targu. Pobrano krew do badań.47 latek przygnieciony przez drzewo.

W dniu 5 kwietnia 2014 roku o godzinie 16:15 w miejscowości Czerwienne w lesie o lokalnej nazwie Zwierzyniec, 47 letni mieszkanie Ratułowa w trakcie podcinania korzenia powalonego drzewa, korzeń osunął się i wraz z ziemią przygniótł go w wyniku czego doznał on ciężkich obrażeń ciała. Do poszkodowanego został wezwany helikopter, który przetransportował poszkodowanego do szpitala w Zakopanem.Wypadek 16 latka na motorowerze.

W dniu 6 kwietnia 2014 roku o godzinie 0:00 w Sieniawie kierujący motorowerem m-ki Huatian 16 letni mieszkaniec Sieniawy na łuku drogi w prawo zjechał na przeciwległy pas jezdni po czym uderzył w krawężnik i przewrócił się. W wyniku zdarzenia doznał obrażeń ciała w postaci uszkodzonej śledziony. Podczas zdarzenia przewoził pasażera również 19 letniego mieszkańca Sieniawy, który w wyniku zdarzenia doznał obtarć naskórka obu dłoni i lewego kolana.

W wyniku tego zdarzenia poszkodowany przeszedł operację w szpitalu w Nowym Targu, gdzie pozostał do dalszego leczenia.