Zimowe ferie w Nowym Targu | Wiadomości

Strona główna

Zimowe ferie w Nowym Targu

12 lutego 2018
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5

Z pierwszym dniem ferii zimowych rozpoczęła się w naszym mieście darmowa nauka jazdy na łyżwach, zorganizowana przez MMKS Podhale w partnerstwie z Burmistrzem Miasta Grzegorzem Watychą.

Nowy Targ jest mocno kojarzony z hokejem, przez co miasto wypracowało sobie miano kolebki hokejowych talentów, szkoląc w nowotarskim klubie hokejowym dzieci i młodzież pod okiem profesjonalnej kadry trenerskiej, co jest efektem wychowania największej ilości sportowców olimpijczyków w Polsce.

Zarząd klubu hokejowego wraz z Burmistrzem Miasta postanowił, zadbać o dzieciaki, organizując im bezpłatną, darmową naukę jazdy na łyżwach. Akcja ma na celu, aby każde dziecko z okolic jak i z samego Nowego Targu umiało dobrze jeździć na łyżwach.

Nauka jazdy odbywa się pod okiem trenera olimpijczyka Rafała Sroki. Zajęcia są bezpłatne z darmowym dostępem do wypożyczalni łyżew. Szczegóły harmonogramu zajęć są na plakatach. Kontakt z trenerem Rafałem Sroką jest na stronie klubu MMKS Podhale.

Organizatorzy zapraszają do aktywnych ferii zimowych na miejską halę lodową w Nowym Targu przy Miejskim Młodzieżowym Klubie Hokejowym Podhale.