Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo Opiekuńczych w Nowym Targu ogłasza nabór kandydatów na stanowisko: KIEROWNIK GOSPODARCZY | Praca

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wyszukiwarka

Treść strony

Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo Opiekuńczych w Nowym Targu ogłasza nabór kandydatów na stanowisko: KIEROWNIK GOSPODARCZY

termin składania dokumentów: 31.07.2024
status: aktualne

Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo Opiekuńczych w Nowym Targu zatrudni osobę na stanowisko kierownika gospodarczego.

Wymagania:

  1. wykształcenie wyższe o specjalności umożliwiającej efektywne wykonywanie zadań na stanowisku i co najmniej 2-letni staż pracy,
  2. wykształcenie średnie  o specjalności umożliwiającej efektywne wykonywanie zadań na stanowisku i co najmniej 6-letni staż pracy,
  3. obywatelstwo polskie,
  4. posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych,
  5. niekaralność za przestępstwo: przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwo karno skarbowe oraz przestępstwa umyślne ścigane z oskarżenia publicznego,
  6. obsługa programów biurowych (Word, Excel),
  7. obsługa urządzeń biurowych,
  8. umiejętność dobrej organizacji pracy,
  9. terminowość w realizacji zadań,
  10. komunikatywność, odpowiedzialność.

Mile widziane:

  • znajomość przepisów z zakresu zamówień publicznych, finansów publicznych, prawa pracy, prawa budowlanego, kodeksu postępowania administracyjnego, przepisów oświatowych w szczególności w zakresie bhp w szkołach i placówkach oświatowych,
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem.

Zakres obowiązków:

  • nadzór i organizacja pracy pracowników obsługi (około 35osób), przygotowywanie grafików pracy oraz zakresów czynności,
  • dokonywanie oraz czuwanie nad prawidłowym zaopatrywaniem placówki w materiały i środki niezbędne do funkcjonowania,
  • nadzór nad prawidłową pracą kuchni oraz prawidłowym zaopatrywaniem w żywność,
  • kontrolowanie/analizowanie wydatków i budżetu placówki,
  • kontrolowanie faktur pod względem formalno-rachunkowym, merytorycznym oraz PZP,
  • dokonywanie zmian w budżecie w systemie pabs,
  • planowanie budżetu placówki w systemie pabs,
  • obsługa dokumentów w systemie EZD,
  • prowadzenie i kontrolowanie wszelakich umów zawieranych przez placówkę,
  • przygotowanie niezbędnej dokumentacji wewnątrz placówki jak i na zewnątrz, sprawozdawczość głównie dotycząca budynku oraz mediów,
  • prowadzenie książki obiektu (pilnowanie terminów przeglądów i konserwacji urządzeń oraz systemów w które wyposażona jest placówka),
  • nadzór nad utrzymaniem w stałej sprawności: kotłowni, sieci C.O., węzłów cieplnych, pomp ciepła, sieci wod-kan, hydroforni ze studnią głębinową, sieci hydrantowej wraz z osprzętem, sieci elektrycznej, wentylatorowni budynku, system ppoż, monitoringu wizyjnego, systemu alarmowego;
  • utrzymywanie w stałej sprawności maszyn i urządzeń placówki,
  • utrzymywanie w stałej sprawności dachów, rynien, daszków, okien, drzwi, całego wyposażenia placówki,
  • utrzymywanie w stałej sprawności dróg dojazdowych, chodników, ogrodzeń oraz wejść do placówki,
  • planowanie remontów i inwestycji,
  • utrzymywanie zieleni wokół placówki oraz w okresie zimowym nadzór nad odśnieżaniem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zasadnicze + dodatek za wysługę lat i dodatek funkcyjny,
  • pracę od 01.08.2024r.

CV i list motywacyjny należy składać osobiście w sekretariacie Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo Opiekuńczych w Nowym Targu lub na adres mailowy: zpswo@nowotarski.edu.pl

Dokumenty należy opatrzyć klauzulą:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla  potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o  Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000)”

Metka

Podmiot publikujący
Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo Opiekuńczych w Nowym Targu
Informację wytworzył
Mirosław Kowalski
Data wytworzenia
3.07.2024
Informację opublikował
Data publikacji
3.07.2024
Informację zmienił
Data ostatniej zmiany
3.07.2024