Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo Opiekuńczych w Nowym Targu ogłasza nabór kandydatów na stanowisko: SEKRETARZ | Praca

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wyszukiwarka

Treść strony

Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo Opiekuńczych w Nowym Targu ogłasza nabór kandydatów na stanowisko: SEKRETARZ

termin składania dokumentów: 31.07.2024
status: aktualne

Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo Opiekuńczych w Nowym Targu zatrudni osobę na stanowisko sekretarza.

Wymagania:

  1. wykształcenie średnie, najlepiej o profilu administracyjnym lub ekonomicznym,
  2. co najmniej 5-letni staż pracy, najlepiej na podobnym stanowisku,
  3. obywatelstwo polskie,
  4. posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych,
  5. niekaralność za przestępstwo: przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwo karno skarbowe oraz przestępstwa umyślne ścigane z oskarżenia publicznego,
  6. obsługa programów biurowych (Word, Excel),
  7. obsługa urządzeń biurowych,
  8. umiejętność redagowania pism urzędowych,
  9. komunikatywność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe administracyjne lub ekonomiczne,
  • znajomość Prawa Oświatowego, Karty Nauczyciela, prawa pracy i KPA,
  • umiejętność sporządzania wymaganej dokumentacji pracowniczej, a także dokumentów do GUS, ZUS, PEFRON, SIO itp.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej Zespołu Placówek (w tym prowadzenie teczek akt osobowych pracowników),
  • sporządzanie dokumentacji związanej z nawiązywaniem stosunku pracy, jego przebiegiem i zakończeniem,
  • przygotowanie angaży pracowniczych, podwyżek i przegrupowań płac,
  • czuwanie nad prawidłowym i terminowym wypłacaniem świadczeń pracowniczych,
  • rozliczanie godzin ponadwymiarowych dla pracowników,
  • sporządzanie dla wszystkich pracowników danych wyjściowych do list płac,
  • prowadzenie list obecności i ewidencji czasu pracy dla pracowników administracyjno – obsługowych,
  • rozliczanie urlopów pracowniczych (wypoczynkowych, okolicznościowych, bezpłatnych, szkolnych, urlopów dla poratowania zdrowia, macierzyńskich, ojcowskich, wychowawczych i innych),
  • prowadzenie spraw związanych z dofinansowaniem dokształcania i doskonalenia zawodowego nauczycieli,
  • czuwanie nad prawidłowym rozliczaniem dodatków motywacyjnych dla nauczycieli,
  • przygotowywanie list wypłat nagród dla pracowników,
  • organizowanie opieki medycznej pracowników w ramach profilaktycznej ochrony zdrowia (skierowania, badania wstępne, okresowe, kontrolne, zaświadczenia, orzeczenia, przygotowywanie umów),
  • ewidencjonowanie i rozliczanie wyjazdów służbowych pracowników (delegacje),
  • prowadzenie spraw z zakresu ubezpieczeń społecznych pracowników (zasiłki chorobowe, opiekuńcze, macierzyńskie, rehabilitacyjne, kapitał początkowy, emerytury, renty, świadczenia rehabilitacyjne, leczenie sanatoryjne, choroby zawodowe, zgłaszanie i wyrejestrowanie z ubezpieczeń społecznych),
  • współpraca z wicedyrektorami, kierownikiem gospodarczym, sekretarkami przy opracowywaniu arkusza organizacyjnego i budżetu Zespołu Placówek poprzez aplikację PABS,
  • opracowanie statystyk i sprawozdań dotyczących pracowników dla SIO, GUS, ZUS, PCO, Starostwo Powiatowe i innych instytucji,
  • przygotowywanie dokumentacji do archiwizacji,
  • prowadzenie dokumentacji rozliczeniowej i pracowniczej związanej z Projektem „Za Życiem”,
  • -obsługa dokumentacji dotyczącej PFRON i ZFŚS,
  • obsługa i przygotowywanie dokumentacji dotyczącej ubezpieczeń grupowych dla pracowników oraz uczniów,
  • obsługa interesantów i udzielanie informacji.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zasadnicze + dodatek za wysługę lat i dodatek funkcyjny,
  • pracę od 01.08.2024r.

CV i list motywacyjny należy składać osobiście w sekretariacie Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo Opiekuńczych w Nowym Targu lub na adres mailowy: zpswo@nowotarski.edu.pl

Dokumenty należy opatrzyć klauzulą:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla  potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o  Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000)”

Metka

Podmiot publikujący
Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo Opiekuńczych w Nowym Targu
Informację wytworzył
Mirosław Kowalski
Data wytworzenia
3.07.2024
Informację opublikował
Data publikacji
3.07.2024
Informację zmienił
Data ostatniej zmiany
3.07.2024