POSTĘPOWANIE PROWADZONE W TRYBIE PODSTAWOWYM - WARIANT I (art. 275 pkt1 ustawy Pzp) - ZA.272.1.2021 - Dostawa książek na kursy realizowane przez Centra Kształcenia Zawodowego w Powiecie Nowotarskim. | Urząd

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

POSTĘPOWANIE PROWADZONE W TRYBIE PODSTAWOWYM - WARIANT I (art. 275 pkt1 ustawy Pzp) - ZA.272.1.2021 - Dostawa książek na kursy realizowane przez Centra Kształcenia Zawodowego w Powiecie Nowotarskim.

status: zamknięte

KRÓTKI OPIS:

Przedmiotem zamówienia są następujące dostawy: dostawa książek na kursy realizowane przez Centra Kształcenia Zawodowego w Powiecie Nowotarskim.

Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie następujące części:

Część nr 1: Dostawa książek na kursy realizowane przez Centrum Kształcenia Zawodowego nr 2 w Zespole Szkół Nr 1 im. Wł. Orkana w Nowym Targu w ramach projektu: „Utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży administracyjno-usługowej w powiecie nowotarskim”.

Część nr 2: Dostawa książek na kursy realizowane przez Centrum Kształcenia Zawodowego nr 3 w Zespole Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku nad Dunajcem w ramach projektu: „Rozwój Centrum Kompetencji Zawodowych w branży turystyczno-gastronomicznej w powiecie nowotarskim”.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik  nr 2 A – dla części nr 1 oraz załącznik 2 B – dla części nr 2, do SWZ.

 

 

CAŁOŚĆ DOKUMENTACJI POSTĘPOWANIA DOSTĘPNA W ZAŁĄCZNIKACH PONIŻEJ: