Uruchomienie usługi wirtualnego urzędnika (doradcy) na stronie www urzędu oraz dostawa urządzeń wraz z dedykowanym oprogramowaniem do obsługi lasów. | Urząd

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Uruchomienie usługi wirtualnego urzędnika (doradcy) na stronie www urzędu oraz dostawa urządzeń wraz z dedykowanym oprogramowaniem do obsługi lasów.

status: zamknięte
USŁUGI: Uruchomienie usługi wirtualnego urzędnika (doradcy) na stronie www urzędu w ramach projektu pn. „Rozwój elektronicznej administracji w Powiecie Nowotarskim” oraz dostawa urządzeń wraz z dedykowanym oprogramowaniem do obsługi lasów dla potrzeb Starostwa Powiatowego w Nowym Targu.

KRÓTKI OPIS:

1. Przedmiotem zamówienia jest uruchomienie usługi wirtualnego urzędnika (doradcy) na stronie www urzędu w ramach projektu pn. „Rozwój elektronicznej administracji w Powiecie Nowotarskim” oraz dostawa urządzeń wraz z dedykowanym oprogramowaniem do obsługi lasów dla potrzeb Starostwa Powiatowego w Nowym Targu.

2. Przedmiot zamówienia podzielony został na 2 następujące części:

Część nr 1 - Uruchomienie usługi wirtualnego urzędnika (doradcy) na stronie www urzędu w ramach projektu pn. "Rozwój elektronicznej administracji w Powiecie Nowotarskim" zgodnie z załącznikiem nr 4 do siwz.

Część nr 2 - Dostawa urządzeń wraz z dedykowanym oprogramowaniem do obsługi lasów dla potrzeb Starostwa Powiatowego w Nowym Targu zgodnie z załącznikiem nr 5 do siwz.


OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU DOSTĘPNE W ZAŁĄCZNIKU PDF.

CAŁOŚĆ DOKUMENTACJI PRZETARGOWEJ W KOLEJNYCH ZAŁĄCZNIKACH.