Powiatowa Licealiada w Piłce Nożnej chłopców | Multimedia

Strona główna

Powiatowa Licealiada w Piłce Nożnej chłopców

17 czerwca 2013
Powiatowa Licealiada  w Piłce Nożnej chłopców
Powiatowa Licealiada  w Piłce Nożnej chłopców
Powiatowa Licealiada  w Piłce Nożnej chłopców
Powiatowa Licealiada  w Piłce Nożnej chłopców
Powiatowa Licealiada  w Piłce Nożnej chłopców

Dnia 14 czerwca br. w Nowym Targu, odbyła się zorganizowana przez PCK, Powiatowa Licealiada w Piłce Nożnej Chłopców, której sędzią głównym był pan Adam Dudek. W zawodach uczestniczyło 6 drużyn:

1. I LO Rabka Zdrój

2. Zespół Szkół Rabka 2

3. Zespół Szkół Zawod. i Pl. Krościenko

4. Zespół Szkół Technicznych i Pl.Nowy Targ

5. Zespół Szkół „Cech”Rzemiosł Różnych Nowy Targ

6. II LO Nowy Targ


Dodatkowo drużyny te podzielone zostały na dwie grupy:

Grupa „ A”:

Zespół Szkół Rabka 2

I LO Rabka Zdrój 2

Zespół Szkół „Cech”Rzemiosł Różnych Nowy Targ

Grupa „B”:

II LO Nowy Targ

Zespół Szkół Zawod. i Pl. Krościenko

Zespół Szkół Technicznych i Pl. N.T.


Poniżej znajdą Państwo wyniki techniczne i klasyfikację końcową Licealiady:

  • Wyniki Techniczne:

1. Zespół Szkół Rabka 2 - Zespół Szkół „Cech”Rzemiosł Różnych Nowy Targ 4:0
2. II LO Nowy Targ - Zespół Szkół Zawod. i Pl. Krościenko 2:3
3. Zespół Szkół Rabka 2 - I LO Rabka Zdrój 2 0:3
4. II LO Nowy Targ - Zespół Szkół Technicznych i Pl. N.T. 0:3
5. Zespół Szkół „Cech”Rzemiosł Różnych Nowy Targ - I LO Rabka Zdrój 2 1:4
6. Zespół Szkół Zawod. i Pl. Krościenko - Zespół Szkół Technicznych i Pl. N.T 0:2
7. 1A-2B I LO Rabka Zdrój 2 - Zespół Szkół Zawod. i Pl. Krościenko 3:0
8. 2A-1B Zespół Szkół Rabka 2 - Zespół Szkół Technicznych i Pl. N.T 1:4
9. o miejsce III Zespół Szkół Zawod. i Pl. Krościenko - Zespół Szkół Rabka 2 3:1
10. o miejsce I Zespół Szkół Technicznych i Pl. N.T. - I LO Rabka Zdrój 2 4:1
  • Klasyfikacja końcowa:

1. miejsce Zespół Szkół Technicznych i Pl.Nowy Targ
2. miejsce I LO Rabka Zdrój 2
3. miejsce Zespół Szkół Zawod. i Pl. Krościenko
4. miejsce Zespół Szkół Rabka 2
5. miejsce II LO Nowy Targ
6. miejsce Zespół Szkół „Cech”Rzemiosł Różnych Nowy Targ
  • Skład zwycięskiego zespołu:

1. Sztur Patryk

2. Misiura Grzegorz

3. Gogola Dominik

4. Szczerba Wojciech

5. Hosaniak Marcin

6. Rzepka Wojciech

7. Wronka Patryk

8. Bierówka Szymon

  • Opiekun zwycięskiego zespołu: Tomasz Wolski



Tekst i zdjęcia: PCK w Nowym Targu