Talenty Małopolski 2012 - Wyniki | Multimedia

Strona główna

Talenty Małopolski 2012 - Wyniki

26 kwietnia 2012
Talenty Małopolski 2012
Talenty Małopolski 2012
Talenty Małopolski 2012
Talenty Małopolski 2012
Talenty Małopolski 2012
23 i 25 kwietnia w Miejskim Ośrodku Kultury odbyły się eliminacje Powiatu Nowotarskiego do konkursu Talenty Małopolski 2012. Współorganizatorami festiwalu byli: Starostwo Powiatowe w Nowym Targu, Powiatowe Centrum Kultury i Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu. Patronat honorowy nad imprezą sprawowała Piwnica pod Baranami, a patronat medialny Radio Plus Kraków i Dziennik Polski.
W konkursie udział wzięło 162 uczestników w formach muzycznych i 239 w formach tanecznych. Piosenkarzy oceniała komisja w składzie: Izabela de Lehenstein Werndl, Adrian Kulik i Roman Michalik, natomiast tancerzy: Anna Wańtuch, Adrian Kulik i Roman Michalik.
Zwycięzcy konkursu otrzymali nominację do reprezentowania Powiatu Nowotarskiego na Finale Wojewódzkim, który odbędzie się 12 i 13 maja 2012r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Czchowie.

Wyniki z posiedzenia jury eliminacji Powiatu Nowotarskiego XXV Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2012” w Nowym Targu w dniu 23 kwietnia 2012r.



I. W kategorii muzycznej:
- Katarzynę Głowińską „Szkolny horror” – Gimnazjum nr 2 w Nowym Targu
- Klaudię Milaniak „Don’t Know Why” – Gimnazjum w Frydman
- Monikę Cyrwus „Tango Kat” – Zespół Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu
- Katarzynę Surowiak „I Feel Good” – Studio Piosenki YOUNG STARS w Rabie Wyżnej
- Dominikę Szyszkę „Wiosna i deszcz” - Studio Piosenki YOUNG STARS w Rabie Wyżnej
- Ewę Jurczak „Szabada” - Studio Piosenki YOUNG STARS w Rabie Wyżnej
- Paulinę Bielarczyk „To Make You Feel My Love” - Studio Piosenki YOUNG STARS w Rabie Wyżnej
- Jolantę Gil „Tańczące Eurydyki” – Miejski Ośrodek Kultury w Rabce Zdroju
- Agnieszkę Chmiel „Nie zawiedź mnie” – Niedzica
- Paulinę Rafacz „Powrócisz tu” – Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy nr 1 w Nowym Targu
- Zespół ETERNAL „Czarny blues o czwartej nad ranem” – Gminne Centrum Kultury w Krościenku nad Dunajcem
- Paulinę Gacek „Dłoń” – Gimnazjum nr 1 w Rabce Zdroju
- Łukasza Kubińskiego „Jej portret” - Gimnazjum nr 1 w Rabce Zdroju
- Martę Sokołowską „Radość najpiękniejszych lat” – I Liceum Ogólnokształcące im. Eugeniusza Romera w Rabce Zdroju
- Zespół z Gimnazjum w Ochotnicy Górnej „Płacz i śmiech” – Gimnazjum nr 3 w Ochotnicy Górnej
- Zespół KABATINKI „Niech tylko ogień gra” – Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szaflarach
- Martę Skrabę „At Last” - Gimnazjum nr 1 w Nowym Targu
- Martynę Łęcką „Hej góry” - Gimnazjum nr 1 w Nowym Targu
- Julię Mokracką „Szkolny horror” – Szkoła Podstawowa nr 6 w Nowym Targu
- Martynę Plewę „Tommorow” – Szkoła Podstawowa nr 10 w Nowym Targu
- Julię Gwiżdż „Karateczka” – Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowym Targu
- Izę Guroś „Dworzec” – Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu
- Annę Glonek „Spacerologia” – SEPTYMA Nowy Targ
- Szymona Grzybacza „Tak bardzo się starałem” – Pracownia Muzyczna TRIOLKI w Rabce Zdroju
- Karolinę Futro „Gdybyś” - Pracownia Muzyczna TRIOLKI w Rabce Zdroju
- Agnieszkę Węgrzynek „Nie powiem ci dlaczego” - Pracownia Muzyczna TRIOLKI w Rabce Zdroju
- Zespół wokalny TRIOLA „Cóż wiemy o miłości” - Pracownia Muzyczna TRIOLKI w Rabce Zdroju

Ponadto jury postanowiło uhonorować wyróżnieniami następujących wykonawców (wg kolejności prezentacji):

A. W kategorii muzycznej:
- Klaudię Hanzel – Gimnazjum w Ludźmierzu
- Zuzannę Dytlof – Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Rabie Wyżnej
- Natalię Luberdę - Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Rabie Wyżnej
- Marzenę Mateję – Zespół Szkół nr 3 im. Św. Jadwigi Królowej w Nowym Targu
- Aleksandrę Kutyłę – Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Targu
- Pawła Kutyłę - Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Targu
- Zespół PROMYCZKI – Szkoła Podstawowa nr 1 im Św. Andrzeja Boboli w Starem Bystrem
- Zuzannę Niemiec – Szkoła Podstawowa w Sromowcach Niżnych
- Karolinę Bielską – Szkoła Podstawowa w Ochotnicy Górnej
- Donatę Kowalczyk – Szkoła Podstawowa w Sromowcach Wyżnych
- Dominikę Stoch – Szkoła Specjalna w Cichem
- Dominikę Fudalewicz – Zespół Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu
- Magdę Panek – Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu
- Annę Ogielę - Pracownia Muzyczna TRIOLKI w Rabce Zdroju
- Martynę Smoleń - Pracownia Muzyczna TRIOLKI w Rabce Zdroju
- Karolinę Szczurowską - Pracownia Muzyczna TRIOLKI w Rabce Zdroju
- Beatę Ogielę - Pracownia Muzyczna TRIOLKI w Rabce Zdroju
- Artura Sienkowca - Pracownia Muzyczna TRIOLKI w Rabce Zdroju


Wyniki z posiedzenia jury eliminacji Powiatu Nowotarskiego XXV Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2012” w Nowym Targu w dniu 25 kwietnia 2012r.



I. W kategorii tanecznej:
- Zespół ROX – Zespół Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu
- Zespół ARABESKA – Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu
- Zespół POWER OF DANCE - Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu
- Zespół DANCE MAFIA – Nowy Targ
- Zespół HERTZ – Wiejski Dom Kultury w Krempachach

Ponadto jury postanowiło uhonorować wyróżnieniami następujących wykonawców (wg kolejności prezentacji):

A. W kategorii tanecznej:
- Zespół WESOŁE LATAJĄCE FASOLKI – Gronków
- Zespół BLACK GIRLS – Szkoła Podstawowa nr 11 w Nowym Targu
- Adriana Bodziony – Nowy Targ



Jury serdecznie podziękowało wszystkim wykonawcom, ich instruktorom, nauczycielom, rodzicom, opiekunom i animatorom za prezentacje programów konkursowych.

Podziękowano również Starostwu Powiatowemu w Nowym Targu, Powiatowemu Centrum Kultury w Nowym Targu, dyrekcjom i pracownikom merytorycznym oraz technicznym i administracyjnym Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu za podjęcie trudu organizacyjnego oraz jak zwykle profesjonalną realizację eliminacji powiatowych, tradycyjną podhalańską gościnność i wszechobecną życzliwość i serdeczność.